Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 10cm-el alacsonyabb fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10cm-el alacsonyabb fiú?

Figyelt kérdés

szóval van egy fiu, aki idosebb nalam de 10cm-el alacsonyabb nálam. belsore tokeletesen osszeillunk. o nagyon szerelmes belém, de en valahogy mindezek ellenere sem tudok szemethunyni a magassagkulonbsegunk felett... vekonyabb is (bar rengeteget sportol) nalam, alacsonyabb is... felek hogy ha kezenfogva mennenk az utcan kirohognenek es megbamulnanak minket. emiatt nem visz ra a lelek hogy osszejojjek vele, pedig tenyleg csodas fiu. csak szornyen alacsony. ő 18 eves es 160cm, en pedig 170cm vagyok. van esely arra hogy meg magasabb legyen?

16l


2015. nov. 25. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
._.
2015. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Omg...
2015. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magasabb nem hiszem, de te se vagy normálsi, ha olyannal jársz, akit nem is szeretsz. Hacsak nem a pénze miatt. Ha szeretsz valakit, le**rnád, hogy ki mit gondol rólatok, egyébként is, kit érdekel? Rengeteg ilyen van. Szerintem inkább ne hülyítsd szegény srácot és keress magadhoz valót, egy 3 méterest.
2015. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kertitörp?
2015. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valaki ilyen? De most komolyan! Miért nem tudsz szemet hunyni egy kis magasságkülönbség felett? Az ilyenek nem érdemelnek barátot...Ha igazán szeretnéd, akkor nem érdekelne, hogy hánycenti és leszarnád mások véleményét. Remélem a srác talál valaki mást,aki tényleg megbecsüli őt.
2015. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is csak azt tudom mondani,amit a többiek..ha szeretnéd,nem érdekelnének ilyen kis semmit nem számító dolgok.Most komolyan...szerelmes beléd,te meg emiatt nem jössz össze vele,mert alacsony?Hát te nem vagyok normális esküszöm :D Ki a francot érdekel az,hogy mások mit gondolnak?Szard már le könyörgöm..
2015. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez aztán a férfias magasság...meg hogy még egy csajnál is vékonyabb..én nem érezném magam nőnek mellette, de te tudod.
2015. nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Ez aztán a férfiasság"...mintha tehetne róla.Én még mindig azon a véleményen vagyok,hogy nem ez számít.Nem feltétlen ettől érzed magad nőnek..kinek mi ;) Nekem is egy olyan fiú tetszik,aki vékonyabb nálam..bár igaz,hogy magasabb is. :)
2015. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!