Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő kell hogy elfelejts...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell hogy elfelejtsünk egy két-három éves szerelmet? Ha képbe jön valaki más, akár 1 hónap is lehet elég?

Figyelt kérdés

2015. dec. 16. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hét is elég volt, hogy elfelejtsek egy 8 éves kapcsolatot, bár nálam az utolsó 1-2 év már érzelemmentes volt, inkább megszokás plusz sajnálat.
2015. dec. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fridus31 válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy milyen volt a kapcsolat. Ha nagyon szerettétek egymást és fájt a szakítás, akkor elég sokáig fog tartani. Viszont ha összeismerkedsz valakivel, akivel jól érzed magad, lehet, hogy hamarabb elfelejted.
2015. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha kis idő alatt képbe is jön valaki más, akkor sem biztos, hogy 100%-osan el tudod majd felejteni. 2-3 év egy csomó emléket és érzést jelent. Szerintem teljesen nem is lehet elfelejteni, és pár hónapig biztos rossz lesz a hiánya, de ahogy telik az idő, egyre könnyebb lesz.

Tapasztalatból mondom, én az 1 éves kapcsolatom után 2 hónappal már mással voltam, de rengetegszer eszembe jutott a régi barátom, hiányzott is kicsit. Kell valamennyi idő mindenképp, hogy le tudd zárni teljesen, és hogy egy új kapcsolatot kezdhess.

2015. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, ment a zöld! :)


A kapcsolat amúgy nem tartott 2-3 évig, csupán a szerelem. Utolsó, megkérdezhetem hogy akkor a másodikat is téntleg szeretted (attól függetlenül hogy még mindig gondoltál az elsõre)? Csak úgy kíváncsiságból :)

2015. dec. 16. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.:)

Igen, ettől függetlenül szerettem az új barátomat. :) De valamilyen szinten még voltak bennem érzések a volt barátom iránt is, mai napig rengeteg szép emlék köt össze minket, és bár már továbbléptem, még sokszor eszembe jut, ha pl csak meghallok egy rá emlékeztető zenét.:) De ez természetes, szerintem ha valakit nagyon megszerettünk, akkor valahol mindig is szeretni fogjuk. :)

2015. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

De azért attól a másikat jobban szeretted?

2015. dec. 16. 23:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, jobban szerettem. :)
2015. dec. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2015. dec. 17. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!