Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik a jelei annak, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, hogy a tanárom nem csak szimpatizál velem, hanem vonzódik is hozzám?

Figyelt kérdés

Végzős gimnazista lány vagyok, és már hetek óta az egyik tanárom jár a fejemben, aki 30 éves, és elvileg egy tavaly ballagott diáklánnyal jár. Ez szólhat épp az "ügyünk" mellett vagy épp ellene is.

A helyzet az, hogy idén kezdett el engem tanítani, és eleinte nagyon unszimpatikus volt számomra, de az utóbbi időben mindig rá gondolok, ugyanis olyan hatást gyakorol rám.

Amikor megsimogatja a hátamat, még hosszasan bizsereg a bőröm az érintésétől, amikor meglátom, máris megdobban a szívem, ha a nevemet mondja, úgy érzem, elvörösödöm.

Olyan érzésem van, mintha nekem kitüntetett figyelmet szánna. Mosolyog rám, gyakran összetalálkozik a tekintetünk, amikor javasolok valamit, rögtön azt mondja, hogy legyen úgy, érdeklődik a hobbim iránt, stb... Mégis bizonytalan vagyok, mert amúgy elég laza férfi, így egyfolytában vívódok magamban, hogy a viselkedése jelent valamit, vagy nem, vagy jelent, de csak kezdetlegesen, mert nem akar semmit lépni, amíg le nem érettségizem.



2015. dec. 20. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Hagyd az a pedót, és gyere hozzám, én is bizsergetném a bőrödet cicám. vannak eszközeim.

60/f

2015. dec. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
#1-es pff te is ugyan olyan pedo vagy 60 evesen mit akarsz egy nalad sokkal fiatabb lanytol hagyjuk mar keress magadnak korodbelit ha annyira akarsz olyan dolgokat csinalni..
2015. dec. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Vicces vagy előző ;)
2015. dec. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges az, hogy ezt csak "bebeszéled magadnak"?

Nem bunkózni akarok, de nekem is volt egy ilyen korszakom pár hónapja. Én 17 vagyok a Tanár 26. Bár ő nem tanított engem, de a folyosón sokszor összefutottunk.. És többször belebámultunk egymás szemébe, meg volt egy párszor hogy mosolygott is. Na de a legforább.. Többször volt, hogy olyan volt mintha zavarban lenne a közelemben ugyanis meglátott a folyosó végén elpillantgatott, majd mikor már majdnem mellém ért elkezdte piszkálni a száját (nem belenyúlt vagy valami, hanem úgy fogdosta vagy mit tudom én) minden egyes alkalommal!

Elhiheted totál belezúgtam, full vörös voltam ahányszor megláttam. Felesége van. Esélytelen. Aztan rájöttem, hogy csak én gondolom így.. :(

Rád visszatérve.. Mas lányokkal hogy viselkedik? (Ő mondjuk csak velem volt ilyen..)

2015. dec. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Miért lenne pedofil? 18 éves vagyok, ő pedig 30.

Hogy minden lánnyal ugyanúgy viselkedne-e, azt nem hisze, mert nem láttam volna, hogy másnak is megsimogatta volna pl. a hátát, meg nekem külön köszön. Legyen most az álnevem Kata: Szia Kata, sziasztok -> így köszön. És mindig mosolyog, amikor meglát. Meg pl. pénteken kétszer is volt olyan szituáció, hogy sulis rendezvény volt, és mintha mindig úgy helyezkedett volna el, hogy engem lásson.

2015. dec. 21. 11:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha össze is jönnétek, hogy is bízhatnál meg benne?! Minden évben egy végzős lány...?
2015. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pont ezért írtam az elején, hogy ez a momentum ellene szól. Nem szeretnék a játékszere sem lenni, ugyanakkor annyi közös érdeklődési körünk van, és annyira elvarázsolt, hogy nehéz lenne letennem róla.
2015. dec. 21. 22:46
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy 30 éves egyetemet végzett férfi tanárnak egy gimit sem végzett tizenéves gyerekre van szüksége, ott nagy baj van a fejében.
2015. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Előzővel értek egyet, lehet érettebb vagy a korodnál, és most neki való vagy. De ebben az esetben te kikerülsz az életbe, még érettebb leszel ő pedig marad azon a szinten és rájössz, hogy nem pálya. Nem törvényszerű, de nálunk ez volt...
2016. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ja és hogy ne csak offoljak (előző vagyok). Látod te azokat a jeleket... ha racionális vagy és nem beképzeled. Pont amiket leírtál, külön köszönt, megérint. Ez még csak nagyfokú szimpátia. Ha akar tőled valamit, akkor keresni fogja a lehetőséget, hogy külön beszélgessetek.
2016. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!