Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik a szerelem jelei?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ékszerteknős kérdése:

Mik a szerelem jelei?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan egyértelmű jelekt amik arra utalnak,hogy valaki szerelmes? Még soha nem voltam szerelmes.

2015. dec. 22. 01:38
 1/5 ShrillBear52 válasza:
82%
Nem tudsz figyelni normálisan mert csak folyton rágondolsz,ha csak meglátod erősen ver a szíved,ha vele beszélsz nagyon izgulsz.Én ezt tudnám mondani.
2015. dec. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Én most aludni sem tudok, állandóan görcsben van a gyomrom, nincs étvágyam és folyton a képeit nézem.
2015. dec. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Hát ha nekem csak elősáltásra megtetszik valaki ès beszèlgetek vele akkor is hevesen ver a szívem , ès izgulok. ( Nem hiszem hogy ennyi szerelmem lenne elő látásra! ? 15f
2015. dec. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha találkozunk, de nem szól hozzám, görcsöl a hasam, de ez elmúlik, amint beszélgetünk. Folyton rá gondolsz, zavar, ha valaki mással (az ellenkező nemből) beszél, ha ráakaszkodik valaki. Hevesebben ver a szived és egész nap mosolyogsz, mint a tejbetök! :)
2015. dec. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a heves szívverésen kívül nincs igazán jel arra, hogy szerelmes vagy. Ha szerelmes vagy, akkor azt érzed. Nem kell aggódni amiatt, hogy még sosem voltál szerelmes, mert majd ha leszel és elkap téged az érzés, "ösztönből" tudni fogod, hogy mit is érzel. 17/f
2015. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!