Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok erről? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel tavaly eléggé kevésszer beszéltünk. Most újra beszéltünk,van barátnője neki. Ma voltam nála filmet nézni mert áthívott.és amikor mentem haza adott két arcra puszit ,meg mondta hogy majd beszélünk. ez volt olyan 2 körül és most írt hogy hogyan éreztem magam. ez jelenthet valamit? MInden pasi ad puszit ,minden lánynak?
2015. dec. 22. 19:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Igen, 16 évesen igen. De van barátnője és áthívott téged KETTESBEN filmezni? Mert ez a rész nem tiszta.
2015. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen
2015. dec. 22. 19:42
 3/11 A kérdező kommentje:
ti is adtatok volna ebben az esetben puszit ma? lehet valamennyire szimpi vagyok neki?
2015. dec. 22. 19:45
 4/11 anonim válasza:

És a barátnője tudta? Már bocsi, de ez nem túl tisztességes, ha a csaj nem tudott róla.

Lehet, hogy tetszel neki (abból ítélve, hogy írt, hogy hogy érezted magad) , de ha akar valamit legyen benne annyi, hogy szakit a másik lánnyal, és se téged se őt nem hülyít. Én is voltam ilyen helyzetben, ne éld bele magad, mert nagyon fog fájni. Csak lazán. És ne hagyd hogy kihasználjon. Első voltam.

2015. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Még mindig tartom, hogy valószínűleg bejössz neki, de nem a pusziból ítélve. Az szokás álltalában, kezet mégsem foghat és a vállba veregetés sem túl jó ötlet. Lehet azért volt a puszi, hogy hozzádérjen, de vannak pasik akik beszarik, olyan szerelmesek. Úgyhogy ebből ne vonj le semmit. Még mindig első
2015. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ez hogy jön a gyerekvállalás témához?
2015. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csak ide írtam ki .
2015. dec. 22. 20:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Netflix & Chill magyarmódra:DD
2015. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

És a filmnézés filmnézés is volt?

A lányoknak én is adok puszit, ebben smmi különös nincs. De szerintem a filmezés kicsit túlzás volt.

2015. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi különös
2015. dec. 22. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!