Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elméleti kérdés. Van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés. Van egy lány, akivel kiskorodban együtt jártatok iskolába pár évig, aztán a sors elválasztott. Most jobb suliba jár, mint te, több pénze van, bejön neki az élet stb. Mit tennél? (Többi lent)

Figyelt kérdés

ON:

Mondjuk együtt jártatok 2-4 évig általánosban. Azóta nem tartottad vele a kapcsolatot, csak gondolsz rá sokat. A fb-bejegyzéseiből láthatod, hogy egyértelműen 'jobb életet él'. (Nem jelenti azt, hogy ő okosabb nálad) Neked viszont régóta nagyon tetszik, és már nem bírsz sokáig várni, hogy felvedd vele újra a kapcsolatot.

A) Ráírsz, felhívod telefonon, stb, tehát ugrasz a mély vízbe, és lesz, ami lesz.

B) Megvárod, amíg elballagtok, és később jobb 'helyzetből' 'kezdhetsz nála'.

C) Esetleg körbeérdeklődsz az ismerőseinél, hogy emlékszik-e rád, ilyenek.

Mit tennél? (F15-F19 között vagy)


OFF: Elméleti kérdés, de én pont ilyen helyzetben vagyok, nem is egy lánnyal, és már nem sokáig bírok várni, hogy felvegyem vele-velük a kapcsolatot.



2015. dec. 27. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem mindenképpen élőben beszélj vele,mert ha facen rairsz,hat ki tudja mennyire foglalkozna veled,az ember elfeljti a regi osztálytársait,bar ak most azt nem birtam kivenni a soraidbol h jo baráti kapcsban voltatok? mert ez nem mindegy.
2015. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!