Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt lehet érezni, ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt lehet érezni, ha egy fiú átszeretne ölelni egy lányt? Mik a jelei?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen barátok vagyunk a fiúval, és gyakran érzem azt, hogy átakar ölelni, de bizonytalan vagyok:/ mik a jelei, ha vágyik rá, hogy átöleljen? Váratlan örömteli helyzetben egy lány is megölelheti a fiút?

Vagy ha szomorú, és egyedül van a fiú, akkor is odamehet megölelni a lány, miután megkérdezte mi a baj? Ti ezt mennyire értékelnétek?


Fiúk! Ti mit szólnátok ahhoz, ha egy nektek tetsző lány megölelne titeket teljesen váratlanul?

Mit gondolnátok ilyenkor arról a bizonyos lányról?



2015. dec. 27. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Ezt velem próbálták a lány barátaim, de olyan éles és kifinomult reflexem van, hogy esélyük nem volt. Szóval mondaniuk kellett. Aztán utána már K. Amúgy ennek nincsenek jelei. Egyszerűen vagy megölel, vagy nem. Mindenesetre én simán megölelném, gond nélkül, mert ez csak a szeretet jele, nem pedig a szerelemé. Tehát ennyi. Ha pedig szomorúnak látod, akkor igenis menj oda és öleld meg, annál jobb nincs (kivéve szétlőni a mocskos T-34 s*ggét, vagy pedig verekedni egy jót). Úgyhogy csak bátran, ez semmit nem jelent. :)
2015. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Egyenes út ***** válasza:
100%
Nagyon örülnék neki,ha megölelne egy lány saját akaratából.
2015. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
ne törd a fejed ilyesmiken. ha megölelnéd, akkor öleld is meg. neki is ezt kéne tennie, de lehet, hogy ő is azért nem teszi meg, mert azon agyal, hogy vajon te mit szólnál hozzá - és persze megkérdezni sem mer téged. viszont így csak kerülgetitek egymást és sosem történik semmi. ha ő nem kzdeményez, akkor tedd meg te!
2015. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Eddig azt vettem észre a jelek alapján, hogy tetszem neki, csak én vagyok a félős:$ amikor észreveszem, hogy rám néz, rögtön elpirulok mindig, és elkapom a pillantásom:$

Szóval csak arra várok, hogy kikerítsen, ès átöleljen. Ha szomorúnak látom, tuti odamegyek és átölelem ^^

2015. dec. 27. 20:04
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Oleld😇
2015. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Hány évesek vagytok? :D
2015. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

"Ti mit szólnátok ahhoz, ha egy nektek tetsző lány megölelne titeket teljesen váratlanul?"


Őszintén örülnék neki :)

2015. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

SűrítettLevegő te vagy az emberem :D ground forces v wot?

Amúgy, én nagyon örülnék, ha úgy átölelne egy számomra szimpatikus lány. Nagyon! Tehát tedd meg, nem fogjátok megbánni. Legalább nektek összejön...

2015. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) ^^ csak hát nagyon tartok attól, hogy eltól magától, vagy furán néz rám... mert igaz eddig barátok vagyunk, azonban ezzel nem szeretném, hogy nyomulósnak higyjen. Habár van egy másik lány, aki állandóan a fiú nyakán lóg, beül mellé, elkezd vihorászni, felhoz olyanokat, hogy mik vannak bizonyos testrészein, sóhajtozik mellette, szinte csak a figyelmét tereli el.

Egy ilyen után, a fiú rögtön odahívott magához, végül egyutt elmentünk. *.* na én akkor bátrabb lennék, ha már legalább futólag megölelt volna, így max csak arra várok, h egyedül legyen es úgy :$ ^^

2015. dec. 28. 17:29
 10/15 anonim válasza:

Megkésve bár de törve nem: személy szerint nagyon örülnek neki, ha az a bizonyos leány spontán megolelne engem. Sajnos előbb fogok atvaltozni egy csettintesre lánya en, mint hogy Ő megolelne...


Nyugodtan oleld meg!!!

2016. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!