Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez elítélendő dolog ha egy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elítélendő dolog ha egy 14 éves fiú és egy 18 éves lány szerelmesek egymásba és együtt akarnak lenni? (többi lent)

Figyelt kérdés
14/f vagyok a dologból és ez egyáltalán nem ciki számomra de nem tudom hogy mit gondolnának mások. Mert mind a ketten kimondtuk hogy szeretjük egymást és szeretnénk együtt lenni. Táncoltunk együtt is volt csókolózás is meg minden de szex nem. Nem is az a bajom hogy nagyon kritizálnának érte csak kíváncsi lennék a véleményetekre. És légyszives ne szidjátok az anyámat és senkit se. Nagyon köszönöm!!!

2015. dec. 27. 22:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és 14 vagyok de fejben is meg kinézetileg is ütöm a 17-et, mert magas, izmos, sármos vagyok sokak elmondása szerint és ami a legfontosabb érzelmileg érett és nem gyerekes
2015. dec. 27. 22:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs evvel semmi baj :)
2015. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális vagy? Fel teszel egy ilyen kérdést. Nem mondom hogy a legjobb dolog de ha boldog vagy akkor ne érdekeljen más véleménye. Szerintem ez csodálatos dolog
2015. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%

Miért szídnánk édesanyádat? Szerintem semmi okunk nics rá. :D


Egyébként semmi gond nincs, ha passzoltok egymáshoz és jól megvagytok, akkor hajrá, legyetek boldogok.

2015. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bíztatásokat 😉
2015. dec. 27. 22:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez már volt kint más formában, nem? Nem baj, csak kérdezem! :)
2015. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De lehet csak az vagy 1 hónapja volt azóta már kicsit összébb kerültünk XD
2015. dec. 27. 23:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen 17 nek nézel ki.. khmm ez merész kijelentés. De miért lenne elitélendõ? Nekem is van barátnõm akit szeretek... -_-
2015. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézd, ha szeretitek egymást akkor ebben nincs semmi elítélendő vagy gusztustalan. Volt egy ismerősöm a csaj 12 volt, a srác 19 - ez lehet kicsit morbid, de együtt voltak egy ideig, aztán a srác elkezdte verni a csajt, kiütötte 2 fogát és a csaj nagy nehezen kidobta, mert nem bírta már vele... ezt nem elrettentésként mondom, de van ilyen. Sok sikert kívánok nektek! :)
2015. dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!