Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek egy fiúnak, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek egy fiúnak, ha folyton néz?

Figyelt kérdés

Van hogy a haverjai is szólnak neki, ha előbb észrevesznek mint ő.

De semmi több nem történik, csak nézeget nagyon feltűnően.

Akarhat valamit, vagy csak unatkozik:/?

Légyszi komoly válaszokat írjatok.

Köszi:)



2016. jan. 1. 20:16
1 2
 11/14 anonim válasza:
Általában a fiúk elég bátortalanok az ilyen helyzetekben, mivel nagyon félnek a visszautasítástól(foleg ha meg nem is ismeritek egymast annyira). Ha neked is 'bejön'akkor adj valami jelet neki és utána hidd el fog lépni és majd keresi a társaságod. Amugy énis most pont ebben a helyzetben vagyok, PACSI! :D
2016. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Kérdező eskü magamra ismertem:) (velem is ugyan ez volt a helyzet és én is fedő neveket használtam:DDDD)

Nos remélem, hogy tetszel neki és nem csak azért bámul mert jó nő vagy. (rám inkább a 2. verzió vonatkozott, nem is lett belőle semmi)

Mondjuk ha a barátai is figyelmeztetik ha látnak akkor szerintem bejösz neki:)

L:)

2016. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Biztos tetszel neki mert szép lehetsz..
2016. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
31%
Én is mindig nézem a tv-t. Tuti beléestem.
2016. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!