Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, hogya mondjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, hogya mondjam el neki? A bonyodalom lejjebb. (12/L)

Figyelt kérdés
Igazából ó az pukám munkatársának a fia (12/F). Nagyon tetszik és nagyon jól elszórakoztunk szilveszterkor, egymás mellé ültünk, egymás lábára tettük a lábunkat, meg röhögcséltünk stb.. nagyon jó lenne ha összejönnénk. Sokszor elképzelem, hogy csókolózunk, megölel stb :D Na a bonyodalom az, hogy egy hete bejelöltem facebookon, és ma jelölt vissza, ami azt jelenti, hogy nem nagy facebooker. És mi is csak MAXIMUM fél évente egyszer találkozunk....mit csináljak szerintetek?

2016. jan. 3. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj levelet a Dominiknak, valami baráti hangvételűt, aztán néhány levél után fel lehet vetni a találkozás lehetőségét. Valószínűleg a szimpátia kölcsönös volt.
2016. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Menj aludni, holnap suli.
2016. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Hova fejlodott mar ez a vilag? 12 evesen mar a randin jar az eszuk? Meg tul fiatal vagy hozza!
2016. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Kicsi vagy még ehez, de ne is akarj ojjanal kezdeni akivel félévben csak egyszee találkozol
2016. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Pontosan! Menj aludni reggel 8.00-la kor kezdodik az iskola.
2016. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Milyen jó is egyetemistaként ezeket a troll holnap kezdődik a suli poénokat belökni lal (de tényleg xdd)

Egyébként meg irj ra azt majd valaszol

2016. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam h randiznék vele, kicsit túloztam, megcsókolni nem csókolnám,de talán egy szájra puszi/puszi nem zavarna :D és nem kell aggódni a suli miatt fel tudtam ma kelni ;)
2016. jan. 4. 20:36
 8/10 anonim ***** válasza:

BUÉK!

Ne hallgass a sok ellenzőre!

A szerelem ha ébred, hagyni kell ébredezni!

Írj rá hogy lenne-e kedve segíteni matekból kicsit, mert szeretnéd ha a gimiben jól menne majd! És ha visszaír hogy segít, ahhoz találkozni kell!

(Nagyapa)

2016. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bonyodalom :D mi ez? irodalmi elemzés?
2016. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves nagypapa! Köszönöm a tanácsot! :)

És Kedves másodikk kommentelő én is erre gondoltam először, na mondom csak nem fog mindenki arra gondoli... :D

2016. jan. 4. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!