Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha az életét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az életét Angliában szeretné folytatni?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, és hamarosan végzek a fősulival, míg a barátnőm 1 év múlva végez a gimiben. Minden álma, hogy Angliában folytassa egy egyetemen, valamint, kint is maradna. Nem akarom megfosztani az álmától, de nem is tudom, mit tegyek, ugyanis nem akarok annyira a távkapcsolatba se belemerűlni. Kimennék vele, de az angolom közel se forrott még ki, a kinti élethez, és nem tudom, hogy hogyan kezdhetnék abba bele pl. munka terén. Tehát mit tegyek? Ezért szakítani se akarok vele, mert nagyon szeretem, de ilyen sok időt sem szeretnék tőle távol lenni, mert csak ilyen szünetekbe jönne haza.
2016. jan. 7. 16:19
 1/5 anonim válasza:
hát akkor? költözzetek ki
2016. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hiába mentek ki, lassan több a muszlim, mint az összes többi nép együtt véve. Hidd el, jobb ha maradtok! A saját épségetekért.
2016. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Megint olyan információkat osztanak meg egy ilyen kérdésben, ami lényegtelen. Nem tudsz rendesen angolul? Az lényegtelen ebben az esetben? Az álma, hogy kint tanuljon tovább? Lényegtelen. A lényeget nem írtad le kérdező: miből akarja fizetni a tandíjat a barátnőd? Nincs pénze a tandíjra akkor nem is kell leülnötök megbeszélni mi legyen, mert addig nem nagyon fog tudni kint egyetemet végezni.
2016. jan. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor leírom a "lényeget"...

Van pénze arra, azaz pontosabban fogalmazva, megvan rá az anyagi háttere, hogy kint tanulhason vagy akár el is kezdhesse az életét kint.

2016. jan. 8. 12:50
 5/5 anonim válasza:

Én kinnt élek. Hidd el nekem, ha te nem szívből akarsz kiköltözni, csak követni a barátnődet, akkor szakítás lesz a vége. Ez egy óriási döntés, és felborítja az egész eddigi életedet.

Inkább azért kéne leülni beszélgetni, hogy döntsetek, hogy továbbra is közös utat akartok járni, vagy szépen elköszöntök egymástól. Csinálhatod azt is, hogy az utolsó pillanatig vele maradsz és aztán váltok szét, de nem sok értelme lenne. A helyedben én felvázolnám neki, hogy én hogy gondolom. Valószínű neked nincs kedved kimenni, akkor mond ezt neki. Mond meg, hogy válasszon: Ittmarad veled, vagy megy nélküled. Még a szomszéd városba se költöznék senki kedvéért, ha nem lenne kedvem hozzá, nem hogy külföldre.

8 éve kinn élek, tudom, miről beszélek, vannak csúf oldalai is és ha nekem nem lenne pozitív oldala annak, hogy kinn vagyok, már rég hazahúztam volna. Láttam már emberkéket hónapokig-évekig szenvedni, úgy, hogy gyomorból gyűlölték Angliát csak kényszerből jöttek ki és láttam már olyanokat is, akik követték a párjaikat, de nem igazán volt kedvük kijönni-egyik pár szétment, másik hazament, de soha nem volt már olyan a kapcsolatuk....gondold meg.

2016. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!