Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy hölgy akit szeretek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy hölgy akit szeretek de elérhetetlen még. Ti mit mondtok rá?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok

A hölgy 36 éves

Van 3 kisebb gyermeke

Egy ex pasija

És egy jelenlegi fél éves párkapcsolata.


A munkahelyemen szerettem belé...

Nem tudom pontosan mi....de öszintén mondom...a szexualitásnak ehhez semmi köze...

Egyszerüen...szeretem

Ő nem tett sok mindent ezért csupán kedves volt velem.


Én többször vallottam...

És ő többször elutasított...

De valahogy nem tudom felhagyni azzal az érzéssel hogy én őt szeretem...


Egyszerüen önerőből magamhoz láncoltam ezt az érzést...

És a láncot nem tudom semmien forró fellángolással megolvasztani....már ha lennének fellángolásaim....


A psichologus szerint idealista vagyok..

Azaz álom világban való lét...

Én nem fogadom el ezt a tényt..ez nem csak egy álom...részemről...én várok rá évekig ha kell...csak őt szeretem....


De Elvileg ez káros....

Mindenki ellenem.van és az érzéseim ellen...


Ti mit mondtok rá?


Előre is köszönöm mindent.



2016. jan. 7. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ismerős érzés ! Ha több mint elégszer próbálkoztál akkor ez már egy veszett ügy sajnos ... Az érzések azonban megmaradnak és minél többet látod őt erősödni fognak ... Neked kell felismerned ami elég nehéz tudom hogy ez egy veszett ügy és hogy ez az érzés ami kezdetben reményteli szerelem volt most már reményét vesztette és megmaradt csak a szerelem és amit ha nem viszonoznak akkor az őrjítő , ez az örjítő érzés pedig beláthatod megfertőzi elmédet és csak mégjobban akarod majd őt ... Amit tanácsolok hogyha van lehetőséged akkor kerüld el sőt válts munkahelyet és bármennyire is vágyakozni fogsz próbáld tudatosítani magaddal hogy ez a viszonzatlan szerelem nem kifizetődő . Tudom nehéz szinte lehetetlen de mást nem tehetsz ...
2016. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1 munkahelyes ismerkedtünk meg....

De már elváltak útjaink...

Azóta 3munkahelyen estem át...de még azóta is minden nap eszembe jut...ő..és az együtt töltött idő...ijenkor "kicsit"elérzékenyülök....


Minden nap megpróbálom felvenni de sokszor kinyomja majd egyszer csak felveszi....ojankor mindig ojan boldog vagyok....

2016. jan. 8. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
természetes hogy egy 3 gyerekes anyuka nem akar egy 18 éves 'tapasztalatlan senkivel' lenni. Ez a normáis,ezen nem kéne meglepődni. Ha meg azért szeretetted meg mert kedves volt veled...akkor eddig semmi kedvességet nem kaptál? Amúgy is az hogy a kollégákkal udvarias vagyok,segítek nekik stb. az egy természetes jelenség
2016. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Anyumtól mostanában kapok szeretetet de az más...

Külsős emberek meg elfordulnak tőlem..nagyrésze...

De egyébként nem a szimpla kedvessége ami magához vonzott...

Sokkal inkáb.....inkáb.....nem tudom...van egy kisugárzása..nem tudom...tényleg nem tudom de más nőnél ijen ragaszkodást még nem éreztem...soha

2016. jan. 8. 23:28
 5/6 anonim ***** válasza:
El kell őt felejtened! Ez teljesen reménytelen, be kell látnod. És ezzel, hogy fel is hívod, neki is nagyon megnehezíted a helyzetét, biztos kellemetlen neki. Ha tényleg szereted, akkor engedd el, és hagyd, hogy boldog legyen azzal a férfivel, akivel együtt van, és akivel - feltehetőleg - szeretik is egymást! Ennél többet nem tehetsz. Te próbálkoztál, ő meg visszautasított, úgyhogy ennyi. Tudom, hogy nehéz, tényleg tudom, mert voltam már ilyesmi helyzetben, de hidd el, hogy ezt kell tenned mindkettőtök érdekében. Ez így neked sem jó, és egyre rosszabb lesz. Tovább kell lépned tudatosan! Nagy kitartásra lesz szükséged, de el kell őt engedned. Nem reménykedhetsz folyamatosan abban, ami már az elejétől fogva egy veszett ügy volt.
2016. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

..még ha ez sikerülne is...még 1x látnom kell valahogy gyönyörű arcát és csak még egyszer szeretném átölelni....ha ez meg van....megpróbálhatom lebeszélni magam róla....

De addig valahogy nyughatatlan vagyok...

2016. jan. 9. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!