Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz az, hogy 16 évesen még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz az, hogy 16 évesen még nem csókolóztam, és nem volt még barátom? 16/L

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz! nem kell erőltetni,és nem kell megtenni csak azért hogy már mondhasd hogy volt :))
2016. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem. Nekem 17 évesen nincs :) Kitartás kortárs! :D
2016. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 -H* válasza:
Attol függ h azért nem mert olyan csúnya vagy és kibirhatatlan h egy fiú sem áll le veled vagy csak nem akarsz kapcsolatot.......csak az emberek általába az elsőt szűrik le a kérdésedből
2016. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem gáz,még bőven van időd
2016. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 16 éves koromban volt pont az első csókom, de nagyon gyereknek éreztem még magam, szóval pont a kapcsolat volt az, ami segített egy kicsit felnőni, de azt sem bántam volna, ha később történik csak meg ez, mert nem kerestem a párkapcsolatot, anélkül is megvoltam :) Egyébként most vagyok 18, csak azóta egy két éves kapcsolatnak vége lett, de pár nap után is érzem azt, hogy egyedül is boldog tudok lenni, tehát ne parázz rá erre, csak éld az életedet, és érezd jól magad :D
2016. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Èn sem csókolóztam mèg.. Azèrt kicsit gáz. Ès nem az hogy èn nem akarnám. Pedig olyan ronda se vagyok szerintem. Nem vagyok olyan nagyon vèkony, de mèg kövèr se..

16/l

2016. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Se barátnőm nem volt, se nem csókolóztam. Nem aggódom mert tudom hogy felesleges csak azért kikényszeríteni ezt hogy utána mondogathassam hogy "Ó hát én már igen.". Lányban pedig nekem jobban tetszik ha még nem csókolózott előttem. 17/f
2016. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is szeretnék de sajnos nincs rá lehetőségem,már fél éve nem csókolóztam :/ 16/F
2016. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen csókolóztam először, ugyanebben az évben veszítettem el a szűzességemet is és azóta 6 éve együtt is vagyunk :). Egyáltalán nem gáz, inkább az a gáz aki ennyi idősen több f* * szt mint kilincset.


Az meg, hogy inkább most élje ki magát mint később egy kamu rib**nc nyugtató szöveg nekem a 6 év alatt 1x sem fordult meg a fejemben, hogy mekkora kár, hogy nem éltem ki magam és kiakarom pórbálni mással/másokkal :) Remélem segített a válaszom :)

2016. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!