Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha szerelmet vallana...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha szerelmet vallana nektek egy lány, de nektek ő nem tetszik, akkor mit mondtok? Vagy ha facebookon történik, mit írtok rá? Reagálnátok egyáltalán? 14/l

Figyelt kérdés

2016. jan. 10. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szerelmet valanna és nem tetszene akkor kellemetlenül érezném magam, és meg is mondanám neki, hogy nekem őő nem tetszik, viszont ha tetszene akkor örülnék neki és lehetne belőle valami
2016. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan en lany vagyok de szerintem en vagy megmondanam neki h sajnalom de nem jossz be iszont ha a bunkobb fajtabol van akkor vissza se irna
2016. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ha szerelmet valanna és nem tetszene akkor kellemetlenül érezném magam, és meg is mondanám neki, hogy nekem őő nem tetszik, viszont ha tetszene akkor örülnék neki és lehetne belőle valami"


Ugyanezt mondom Én is!

És mégis szó szerint mit írnál?

2016. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!