Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmeslettem egy lanyba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmeslettem egy lanyba aki 22eves. Szemmel latni h tetszem neki folyamatosan szemez velem talalkozgatunk. Es o a legjobb fiubaratom baratnoje Mit kenne tennem elmondjam a baratomnak vagy csak a lanynak vagy hagyjam az egeszet?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok. Lehetoleg ertelmes valaszokat szeretnek .koszonom

2016. jan. 15. 03:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyjad az egészet, mert másé!
2016. jan. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudod hazinyulra nem lovunk?
2016. jan. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. Vagyok lövünk!
2016. jan. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha legjobb haverod a srác, akkor bizony verd ki a fejedből. Srácnak egyelőre ne szólj, lehet te értesz valamit félre
2016. jan. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. De a lany bevalota hogy tetszek neki. Erre korberohogtem. Es azota elhagyta a baratjat (legjobbhaverom). Es minden nap ir nekem hivogat. Es allandoan azt mondja mit csinalna velem.. de nemerdekel mar
2016. jan. 25. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!