Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nagyon tetszik, de félénk vagyok ezért nem merek odamenni hozzá. Pár szót má beszéltünk facebookon, de mindig "törit kellett tanulnia", szerintem én nem jövök be neki, de nem tudom. Mi az a téma, ami megfogja a fiúk érdeklődését?

Figyelt kérdés

Mindig visszakérdez, ami jó, de ez nem jelent semmit.

A válaszokat előre is köszönöm.


2016. jan. 15. 21:55
 1/2 anonim válasza:
A fiúk szeretik a magabiztos nőket, akik tudják mit akarnak. Beszélgetni akarsz vele? Akkor beszéless. Barátkozni? Mondd azt. Randizni? Hívd el. Illik már az elején finoman jelezni a szándékunkat.
2016. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha visszair az semmit nem jelent valójában ha ő yr rád az jelent valamit
2016. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!