Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor tetszem neki? bővebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lili;) kérdése:

Akkor tetszem neki? bővebben lent. Eleg bonyolult!

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiu aki tetszik.Szoktunk egymasnak neha irni viberen es egyszer megirtam nekk h tetszik nekem...erre nem valaszolt de azota tobbszor is megirta h "szeretlek" de aztan mindig azt mondta h csak egy baratja irta viccbol...Az orakon ami,or ranezek egy csomoszor talakozik a tekintetunk de mindig elkapja az ovet.Viszont van egy masik lany akinek a baratnoi azt mondjak h bele szerelmes.Tudom ez igy eleg bonyolult de koszi a segitseget! :)

2016. jan. 15. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
hát kicsi .. ebbe így nem tudunk segíteni .. elég kevés a konkrétum .. ki mit mond, ki mit írt ... miért nem beszéltek kettesbe nyíltan? vagy legalábbis személyes érintkezést kezdeményezni és úgy beszélgetni, hátha okosabb leszel
2016. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valóban baromi nehéz megmondani... azt nem tudom hogy tetszel e neki vagy sem de azt biztosan tudom hogy a lányoknak ne higgyel pletykagep az összes kérdezd meg tőle es neki higyj
2016. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi;)
2016. jan. 15. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!