Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszek-e neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek-e neki?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem az egyik osztálytársamba (ő fiú, én lány vagyok) és nemtudom, hogy tetszem-e neki. Néha rám néz, de szoktunk jókat beszélgetni.

Teljesen beleestem.



2016. jan. 19. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyiből ez nehezen derül ki
2016. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ja tetsző nekije. Én má 70 éves vagyok, ennyi idő alatt volt pár ilyen eset abból tapasztalatot szereztem. Szóval, ja.
2016. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt csak akkor tudhatod meg ha:

Eddig nem írtál kb semmit arról, hogy viselkedik a fiú, és írsz, és esetleg tudnak neked segíteni mások, vagy pedig elkezdesz vele gyakrabban beszélgetni, és aztán abból esetleg nagy eséllyel kikövetkeztethető a dolog.

2016. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én is így érzek egyik osztálytársammal.Most 14 éves vagyok.Én nem igazán eröltetem a dolgot,mert úgy gondolom ez csak egy vonzalmi érzés nem szerelem.Persze ez csak az én véleményem és a korotoktól.Szerintem nem a legjobb osztálytársal járni,főleg Goodlike óta.Hány évesek vagytok?
2016. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem feleségül akar venni
2016. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
12 Én nem eröltetem, nem mutatom ki h tetszik nekem, mert félek ha megtudjs és nem tetszem neki akkor kerülne. Ezért órákon csendben bámulom őt h ne vegye észre
2016. jan. 20. 16:25
 7/9 anonim válasza:
Én is igy vagyok vele de én fiú vagyok 1 tipp: próbálj vele beszélgetni majd lehet hogy be valja hogy te is tetszel neki
2016. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én is 12 éves vagyok (nyárok leszek 13) úgyhogy szerintem mi könnyebben meg tudjuk találni a hangot...

Na szóval az is lehet, hogy csak legjobb lánybarátnődként tekint rád, de az is lehet hogy tetszel neki.

Esetleg ha van olyan barátnőd/haverod aki napi szinten beszél vele akkor kérd meg valakitől, hogy beszéljen vele arról, hogy ki tetszik neki meg ilyesmi és hogyha jó a barátsága a barátnőddel/haveroddal akkor meg fog neki nyílni és akkor így könnyen kiderítheted:) Vagy ha bátrabb vagy, akkor kérdezz rá te vagy beszéljetek erről a témáról.^^

Remélem hogy tudtam segíteni és sok sikert:)

2016. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 14 éves vagyok és lány. Én is Így vagyok vele, tetszik egy fiú az osztályból, már nagyon sok ideje, és nem rég elmondtam neki. Nem mondott rá semmit, azt sem, hogy én is tetszem neki, vagy, hogy ne haragudj de te nem tetszel nekem, csak annyit mondott, hogy jó és mosolygott. Nem kerül engem meg ugyanolyan jó a barátságunk mint volt, de mégis engem kicsit zavar, hogy nem tudom mit gondol a dologról. A vallomásom előtt nagyon jó barátok voltunk, talán mondhatni, hogy legjobb barátok. És ez utána sem változott. Szóval én azt tanácsolom, hogy beszélj vele, szerintem meg fog téged érteni.
2016. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!