Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha lenne egy srác aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha lenne egy srác aki bejön nektek, de bizonytalanok vagytok vele kapcsolatban (exe a legjobb barátnőtök), írna nektek egy számot (rap), mit szólnátok? Összejönnétek a sráccal?

Figyelt kérdés
Az exem legjobb barátnője végig nagyon bejött amíg együtt voltam az exemmel, "külsős vélemények" szerint én is bejövök neki, meg hát rengeteget figyel, mosolygunk egymásra, flörtölünk, a jelek is azt mutatják, én viszont teljesen bele vagyok esve. De ugye a legjobb barátnője az én exem, emiatt bizonytalan.. Azt tudni kell az exemről, hogy a barátai 80%-a fiú, neki közel nem olyan fontos ez a lány mint akármelyik fiú barátja, egyszerűen a kevés lánybarátnő között a legjobb, legrégibb. Beszélgettem már sok közös ismerőssel ezzel kapcsolatban, a legutóbb egy közös, elég jó barátnőjükkel. Mivel rap-elek és verseket is írok, így nekem teljese magától jött, hogy írjak neki egy szerelmes számot, meg is írtam(nem fogom kitenni ide, sry). Kérdeztem a közös barátnőt, hogy ő mit szólna, hogyha neki írna egy srác egy számot úgy, hogy bizonytalanok vele kapcsolatba az érzései. Azt mondta(ha nem lenne pasija), egyből összejönne vele. Én most pénteken készülök neki vallani, utána mutatom meg neki a számot amit neki írtam. Ti ebben a helyzetben mit reagálnátok? Vegyük át újra: Van egy exem, neki van egy lb-je (akivel amúgy már az elejétől össze akartam jönni, csak valahogy az exemmel sikerült xd), na most én szerelmes vagyok ebbe az lb-be, akinek valószínűleg szintén bejövök. Őszinte leszek, azért bizonytalan mert nem egy IQ betyár szegény lány, és a hülye exem(aki amúgy egy utolsó szar, büdös k***a) tömi a fejét a velem kapcsolatos hülyeségekkel(aminek több mint a fele nem igaz), meg hát "biztos rosszul esne az exemnek ha összejönnénk". A vonzalom kölcsönös. Na most én írtam neki egy számot amiben elmondom, hogy szeretem és az egész róla szól. Nem azért a 20-asért, de nem írnak minden második lánynak személyre szóló rapszámot.. Ti, ha az ominózus lány helyében lennétek, összejönnétek velem? Illetve mit szólnátok, ha személyre szólóan írna nektek egy srác egy számot? Trollkodást, oltogatást kerüljük légyszi. Témával kapcsolatban még nyugodtan lehet kérdezni ha valami nem világos, bocsi, csak sietek.

#szerelem #ex #rap #költészet #Killakikitt #szerelmes dal #személyre szóló zene #exem barátnője
2016. jan. 20. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég összevissza az egész, de ha kétségeim lennének egy rap szám valószínűleg nem döntene le minden gátat. Sőt szerintem elég gázosra is sikerülhet az előadás, de ha nem iq betyár lehet bejön neki..nem tudom nem igazán tudom magam beleképzelni egy hülye helyébe.
2016. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Stúdióban lett felvéve a szám igényesen keverve, a hangom is rendben van, a szöveg is jó lett. Eddig bárkinek mutattam, mindenkinek tetszett, szinte csak pozitívat kaptam visszajelzésként.
2016. jan. 20. 16:56
 3/9 anonim válasza:
Ha ezt a számot nem is akarod kirakni, nyugodtan küldhetsz privátban akármilyen számot amit te csináltál, régóta foglalkozom rap zenével, esetleg tudok segíteni, hogy miben kellene változtatnod vagy fejlődnöd, hogy biztos siker legyen. :)
2016. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem zenei tanácsokat kértem, de rendes tőled. :) Egyenlőre lányok véleményét kértem a kérdéssel kapcsolatba. :]
2016. jan. 20. 17:24
 5/9 theazombiee ***** válasza:
A válasza szerintem attól függ, hogy érez-e irántad valamit. és hogy az érzelmei olyan erősek, hogy képes magára haragítani a barátnőjét.
2016. jan. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Én könyvet írok egy lánynak... Khm... Van még hova fejlődnöd... 😁
2017. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem tuti tetszene.:D

Hány évesek vagytok?

2017. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én 17, ő asszem egy évvel fiatalabb de már teljes mértékben tárgytalan a téma, nem vagyunk jóba, nekem meg van egy 7 hónapos kapcsolatom jelenleg, szóval... De a zenélést még csinálom és fogom is. :D
2017. ápr. 6. 17:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem lett semmi köztünk, mai szemmel már örülök is neki. :) Bár anno megfektettem volna :'D
2017. ápr. 6. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!