Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meggyőztem magamat arról,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meggyőztem magamat arról, hogy nem hozzám illik. Egy jó ideig nem láttam és megpróbáltam elfeledni. Már majdnem sikerült, aztán újra megláttam. S valahányszor megpróbálom elfeledni, megjelenik. Miért van ez? Miért lép be az életembe folyton? 14/L

Figyelt kérdés

2016. jan. 20. 16:12
 1/2 anonim válasza:
Szerintem van valami, ami vonz benne és ezért nem bírod kiverni a fejedből. Talán érdemes lenne átgondolni, mi tetszik benne és ez alapján el tudnád-e képzelni, hogy járj vele. Ha igen, keress egy alkalmat, amikor beszélhetsz, flörtölhetsz vele.
2016. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az idő mindent megold :)

Nekem az egyik nagy szerelmem, aki a barátnőm volt és miután szakítottunk nehezen viseltem (mint ahogy a legtöbb érző ember :D) utána egy picit túl tettem magam, utána megint beszéltünk akkor megint szörnyű volt, utána megint jobb és ezután volt még egy nagy fellángolás utána megint csalódtam benne és nekem ezzel múlt el. Hidd el egy idő után jobb lesz, lehet pár hét az is lehet hónapok kérdése.


Ha azt szeretnéd hallani, hogy azért jelenik meg mert egymásnak vagytok teremtve akkor sajnálom, valószínűleg nem így van, minden hasonló tapasztalattól erősebb leszel és egyre jobban tudod majd kezelni. Azért szorítok fel a fejjel :)

2016. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!