Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, de nekem még sosem volt barátom, neki viszont már volt több barátnője. Mivel nem az a bulizós típus vagyok ezért érzem, azt hogy nem. Nem tudom, hogy lenne-e esélyem vagy felejtős az egész?

Figyelt kérdés
-

2016. jan. 28. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért szereted őt? Lehet hogy csak külsőre tetszik nem?

Akkor meg tölts le róla 1-2 képet és pihizz.


Kb 25 éves koráig úgyis csak bulizni fog, részt vennél ebben?

2016. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Először gondolkodj el rajta ,hogy tényleg szerelmes vagy belé. Mindent megtennél hogy megismerd?Ha igen szerintem próbáld meg :)
2016. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kérlek, mondd hogy nem 13 éves vagy. :)))
2016. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ő bulizós, te nem akkor itt már alapjaiban gondok vannak, ő bulizni járna, te otthon csücsülnél... sok jó ebből nem szokott kisülni, max csalódás, megcsalás, féltékenykedés. Inkább hozzád hasonló srácokkal foglalkozz. Szerintem.
2016. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!