Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilu1 kérdése:

Mit tegyek? Szerelmes vagyok egy fiúba, annak a fiúnak barátnője van, az egyetlen bökkenő az egészben hogy furcsa mód a folyosó végéről -pl- kiszúr engem és órákon át néz még ha a barátnője a közelben is van, ezt mire véljem? érdeklődésnek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 29. 16:58
 1/3 anonim válasza:

a csinos vagy, akkor lehetséges, hogy nézeget. :D

De ettől függetlenül barátnője van, úgyhogy felejtsd el. Te sem örülnél neki, ha a pasidra más nő is szemet vetne, ugye?


Másrészről pedig...ha még érdeklődik is irántad, és netán ismerkedni akarna, szerintem akkor is gondold át, mert ha a barátnője háta mögött veled kavarászna, akkor ugyanúgy a te hátad mögött is megtenné.

A párban lévőket jobb békén hagyni, tapasztalatból mondom!

2016. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*Ha
2016. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, köszi.
2016. jan. 29. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!