Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most ilyenkor mi van? Van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van? Van egy srác, aki tetszik nekem körülbelül három hete nézegetjük egymást, ő új fiú a másik osztályba jár és naponta körül belül pár percet ha látom.

Figyelt kérdés
Ezekben a kis időkben is elég intenzíven ment a szemezés kettőnk között múlt hét csütörtökön "tetőzött" szinte le se vettük a szemünket egymásról aztán egyik napról a másikra szinte passzív lett, alig néz rám, szinte észre sem vesz.Mi történhetett? Talán megtudhatta valakitől, hogy van egy friss kapcsolatom? Szinte alig beszélek valakivel az osztályból és ha utánam keresett volna se tudott volna meg semmit mert az összes adatom a közösségi honlapon zárolva van. Nem tudom eldönteni, hogy ennyire nyeregben érzi magát és azért vett vissza vagy csak húzd meg-ereszd meg játékot kezdett el játszani.
2016. febr. 2. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van egy friss kapcsolatod akkor miért foglalkozol ezzel a gyerekkel?

Ha ennyire zárolva van mindened akk sztem nem jött rá.

A nyeregben érzés és a húzd meg ereszd el kéz a kézben jár.

De ha nem akarod tönkretenni a kapcsolatod felejtsd el a srácot!

2016. febr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bocsi de én nem értelek .... van friss kapcsolatod, és közben azon agyalsz hogy egy új fiú aki rádnézett, most nem néz? mi ez? te mit szeretnél tulajdonképpen?
2016. febr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!