Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ciaztok. Van egy évfolyam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lóczi Natasa kérdése:

Ciaztok. Van egy évfolyam társam akibe beleszerettem. Hogy mondjam el hogy szeretem? (több lent, picit hosszú)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.A fiú szokott rám mosolyogni stb.,de csak (tudom hogy furcsa vagy ciki) Angol tagozaton találkozunk (minden nap van).Én azért nem merem elmondani neki,mert félek hogy nem szeret vagy ilyesmi. :( Azoktól kérek segítséget akik jártasak ebben! Előre is köszike! :DD

#Szerelmivészhelyzet
2016. febr. 8. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Szióka! Édesem 13 évesen a napköziben van a helyed, nem kapcsolatban. Ezt azért mondom,mert csak arra lenne jó hogy sebeket szerzzel
2016. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Az irasodbol latszik hogy meg eleg gyerek vagy az ilyenekhez..
2016. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Cijja, hát ez sztem szupcsika meg minden, de izé az nem lenne cuki ha visszautasítana, mert az gáz, meg minden xd Na mindegy is, mer, kegy a Dzsébé konci lájvban a Dizni Csenölön.
2016. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!