Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik és szertenék neki írni egy levelet péntekre mert nem nagyon merek személyesen beszélni róla és ebben tudnátok segítenihogy mit, hogy írjak? Egyáltalán hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

2016. febr. 10. 20:17
 1/5 anonim válasza:
Mondd el neki, hogy mit érzel iránta és hogy mit gondolsz róla
2016. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem légy őszinte, csak írd le hogy érzel vele kapcsolatban (tolakodás nélkül)
2016. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valami konkrétumot tudnátok mondani mert leírtam ezeket de kevésnek vélem.
2016. febr. 10. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
inkabb szoba mond neki, minthogy irasban...
2016. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint az írás jobban megy, mint a beszéd.

Lehet azért, mert gyakran foglalkozok versekkel, novellákkal és hasonlók írásával.

Írd le neki azt amit érzel, szemléltesd hasonlatokkal. Mondok egy példát: ,,Amikor meglátlak, a gyomrom görcsbe áll, a kezem remeg stb." Írd meg neki amit érzel. Mi nem tudhatjuk pontosan Te mit érzel.

Légy egyértelmű, ne köntörfalazz!

Dicsérd. Írd le mit szeretsz benne, mi tetszik. Amikor megismerkedtetek mu fogott meg benne úgy első pár látásra.

Ilyenek. Nem kellenek nagy szavak, nem vagyok költő vagy író.

Sok sikert! :)

2016. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!