Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek még neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek még neki?

Figyelt kérdés
Régen mindig írt nagyon sokat, utána csak heti egyszer. De mostmár majdnem két hete nem írt. Legelőször is úgy írt rám, hogy nagyon szép lány vagyok és hasonló olyan jelzések, hogy tetszhetek neki. Iskolában is köszönt mostmár csak messzebbről szokott nézni

2016. febr. 11. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de szerintem lehet úgy érezte nincs esélye nálad, ezért szép lassan lekopott. Van ilyen sajnos. L
2016. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából mostmár átgondoltam az egészet. Régen elképzelhetetlen volt, hogy összejöjjek vele mert nem tetszett. De az utóbbi pár napban átgondoltam és ez már nem is érdekel. De azóta meg nem ír, hogy tudjak vele beszélni. Én nem szeretnék rá írni, mert most nem tudom mi van és nem vagyok magamban teljesen biztos.
2016. febr. 11. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell nyomulósan ráírnod, csak köszönj, érdeklődj. Hátha újra kedvet kap az udvarláshoz :D
2016. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!