Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a fiúnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a fiúnak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú akivel nagyon jóba vagyunk, neki is nagyon tetszek csak nem mer kezdeményezni,ezért úgy gondoltam elmondom neki én de nem tudom hogyan segítenétek!! Én 13 ő pedig 14 éves.Arra gondoltam Valentin napon mondom el neki!

2016. febr. 12. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Áj elé és mond neki h járnál vele:)
2016. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1-es:"Áj elé"??helyesírás pls :D *állj


Először is biztos,hogy tetszel neki?Nehogy az legyen,hogy beképzeled,aztán meg pofára esel :/ Mondjuk egy kis kockáztatás nem árt,de azért vigyázz ;)

Szerintem találkozz vele élőben és ne azt mondd,hogy járnál vele,mert az túl nyomulós..a fiúk pedig nem szeretik a nyomulós lányokat! ;) Annyit csinálj,hogy mondd meg neki,hogy kedveled,és nagyon szimpatikus számodra és közelebbről is megismernéd.Kérdezd meg,hogy ő mit gondol erről,hogy áll ezzel és ha kölcsönös a dolog,akkor meg menjetek el valahova együtt,hogy eltöltsetek egy kis időt kettesben,esetleg randizni. :) Sok sikert!! :D

2016. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hívd el randira :)
2016. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem randira hívni cinkes.

Te vagy a lány, a gyengébb nem, a férfi azért férfi, hogy ő lépjen. A kezdőlökést még oké, hogy megadja a lány, de nehogy már, hogy a lány hívja el randira, csokrot ne vigyen a pasinak?

Megfordult a világ? Tehén ba ssza a bikát?

Régimódi vagyok, legalábbis Én.

Legyetek kettesbe, és mondd meg neki, hogy nagyon tetszik Neked, megbízol benne, úgy érzed ő egy normális srác, és bejön Neked.

Ha erre ő jól tud reagálni a Tied.

Hajrá!

2016. febr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi barátok vagyunk és sokszor találkozunk kettesbe meg facebookon egész nap irogatunk meg minden, teljesen biztos vagyok benne hogy ő is szeret még jobban mint én őt, majd valahogy szóba hozom a témát és elmondom neki hogy tetszik, köszi a válaszokat
2016. febr. 13. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!