Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az igaz hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az igaz hogy az álmok valóra válnak?

Figyelt kérdés
Most nem pont szerelem terén (habár legfőbbképp arra gondolok), de szerintetek ez igaz?? Esetleg tapasztalat?

2016. febr. 14. 20:48
 1/8 Unpredictable ***** válasza:
Nem feltétlen, tőled is függ...
2016. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lauu0525 válasza:
Ha teszel érte akkor igen:)
2016. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Igen megvalósulnak. Ha van pénzed, megveszed. Máshogy nem.
2016. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!😊😘
2016. febr. 14. 21:04
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Ha a szerelmet meg lehetne venni://
2016. febr. 14. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, n már nem vagyok tini (25 éves vagyok) minden álmom az volt hogy egyszer gyerekeim legyenek erre képtelen vagyok a gyereknemzésre, ezt orvosok állapították meg :'(
2016. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen! De pont ugyanaz történt mint álmomban csak a valóságban. Nem szerelem terén, de én sem hittem el. Nem hittem el hogy ez tényleg nem álom:) szóval nem lehetetlen
2016. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jol figyelj amit most irok!

Ha valamit almodtal az sosem fog teljesulni/ valora valni! Ezt jobb ha belevesed az eszedbe! Tapasztalat es nem csak en tapasztaltam!

2016. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!