Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok rajta kiigazodni....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok rajta kiigazodni. Érez valamit irántam vagy reménytelen és csak én képzelem bele? . Egyébként fiúval ennyire jol sose passzoltam vagyis én úgy érzem. Sőt sose volt még ilyen velem.

Figyelt kérdés

Van egy fiú(18) akinek életemben eloszor 3honap utan bevallottam,hogy szimpatikus,vonzó.Konkrétan nem írtam,hogy "szerelmes vagyok beléd".Akkor arra nem válaszolt megelégeltem es megallitottam.Az volt az elso hogy kibillentettem a komfortzonajabol.Azt mondta sose volt még vele ilyen és nem tudta mit kezdjen vele(nem volt sose kapcsolata,a gép és a játékok az élete.amikor teheti gépezik)....Eltelt egy hónap jött a születésnapja.Mondom mit veszithetek irok neki egy egyszeru Boldog Születésnapot!.Valaszolt majd roviden "beszélgettünk"ami inkabb ilyen tisztázás volt.Kerdeztem hogy mas lett volna valami is ha peldaul avval kezdem hogy mi a kedvenc rock bandája vagy a Witcher3 egyik részénél hogy kell tovabb jutni(szoval ha ilyen klisésen kezdek).Azt írta nem hiszi mert ő még próbál felnőni es napról napra változtatni de van amin nem megy(gép,játék).Akkor nincs esely?-Nem hiszi.-Rendben.

Aztan mikor legközelebb talalkoztunk(egyutt buszozunk reggel es neha delutan)nagyon zavart volt,pattogtatta a buszbérletét,köhécselt,bénáskodott pedig mindig erzelemmentesen elorefele bámul.Ez volt a masodik kizokkentes amikor kilépett a komfortzonajabol "miattam"vagy az miatt amit tettem.Egy párszor még ilyen volt aztan visszaállt "normalisra"sose nez ram pedig tudja hogy ott vagyok,viszont van hogy a szeme sarkából nez,nem szálltam fel egyszer arra a buszra amire ővele szoktam ezert nézte hova megy a busz,zavart volt es ram is ram nezett(komolyan),aztan másnap meg o nem szállt fel a buszra es Vegre életében egyszer a szemembe nezett daccal....es még sorolhatnám hogy hogy akar tavoltartani magátol vagy figyelembe se venni ami általában sikerül is vagyis en azt hiszem de peldaul baratnom mindig mondja hogy "itt áll az ulesed mögött testtel feled fordulva"(mindig az ablakon kifelé nez) Egyszeruen annyira sok minden apró dolog van ami kétségbe ejt hogy akkor vajon most mi is van de lehet hogy ezek semmit se jelentenek számára csak en képzelem bele.Egyebkent en oroszlán vagyok o meg vizonto(igen hiszek az ilyen horoszkopos,ezoterias dolgokban) Tudom hosszú lett(es van ahol ekezetmentes de a telefon onkijavitos) es koszonom aki elolvassa es válaszol is de mar az is segített hogy ide leirtam:D



2016. febr. 15. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:

a srác egy seggdugasz

őszintén elnézést hogy így kezdem de 18 évesen ennyire ne legyen képes másnak élni, ne legyen benne egy kicsi fajfenntartási ösztön se

vagy ez vagy egyszerűen nem tetszel neki, ő egy szóval sem mondta hogy tetszel neki nem? mi van ha csak le akart rázni

ez két lehetséges dolog, döntsd el melyik igaz

2016. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Félni biztos fél csak nem tudom mitől.Szoval van benne "segdugasz"-ság(?) Lassan 3-4éve abbol all az élete hogy hazaér es gepezik,de informatikusnak tanul szoval az egesz élete arrol szol.En is gondolkoztam azon hogy nem erzi szükségét a szerelemnek vagy vágynak.?.De kijelentette hogy tudja hogy gyerekes viszont változtatni akar.De nekem nem lenne gond avval,hogy jatszik a gépen(en is szoktam)csak számára mas nem létezik es itt kezdődik a gond.Nem erzi szukseget a játékon kivul másnak.

Lehet nem tetszek neki viszont az biztos nem kifogás volt amit irt-mondott.Gyors válasz volt.Meg o az" ami a szíven az a száján"fajta ember.

Egyebkent Koszonom a valaszt.

2016. febr. 15. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:

tudom milyen amikor a gép sokat jelent az embernek, én is informatikában tanulok és mivel nincs párom nem tudom mivel elütni az időt, hát játszok DE ha bármi féle esély van a változásra kitárt karral vágok bele s élvezem a helyzetet

nagyon el lehet zárkózva ha akar tenni még sem tud

ha tényleg azt érzed hogy ő őszintén nyitna és téged érdekel hívd el valahova, vagy találj egy helyzetet amit nem tud elkerülni és beszélgess vele, nekem is volt olyan amikor egy kedves lányismerősömnek páros lábbal kellett kirúgnia a komfortzónámból amit mai napig köszönök neki

szóval tegyél érte valamit hogy változzon a helyzet, sok sikert :)

#1 voltam

2016. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legyél türelmes.

Én is ilyen voltam.

Ha tényleg tetszik, türelmes vagy.


És ha összejöttök, ne ülj mindig rajta. Hagyd játszani is.

2016. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm evvel nagyon sokat segítettél.(#1)

(Igen eléggé el van zárkózva,de még ez is erdekes benne)

Sokszor elhatároztam hogy helyzeteket kreálok amikben nem tud elkerülni(peldaul buszon melléülök.Nála már az is váo hatás lenne)

Csak félek mert nem akarom kényelmetlen helyzetbe hozni vagy azt hogy idegesítőnek találjon.De lehet megpróbálkozok valamivel csak tenyleg félek a negatív reakciójától..:)

2016. febr. 15. 22:54
 6/8 A kérdező kommentje:

#2

Én türelmes vagyok...vagyis próbálok,de tobb mint 3hónap küzdés már engem is lecsüggeszt.Viszont tudom hogy most még ugyse tudnám feladni,mert tenyleg ugy erzem O az szoval csak türelmes lehetek.:)

Egyebkent tudom hogy kelleni fog neki a tér es ido a játékra,ha egyáltalán lesz rá eselyem hogy adjak neki..:D

2016. febr. 15. 22:58
 7/8 anonim ***** válasza:

igazad van, nem lenne jó ha túlzásba esne a dolog, szimplán kedvesen próbáld elhívni valahova, azon még el tud gondolkozni, felkészíti magát a helyzetre és így tőle függ az időpont, habár lehet kicsit szorongni fog amiatt hogy övé a választás, ha ezt érzed vedd át az irányítást és mond te mikor és hol :D

(#1)

2016. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

(#2)

Azt írtad te is ilyen voltal...

Valaki turelemmel legyőzte a falaidat? Valtozott valami is az ido során?

2016. febr. 16. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!