Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az szerintetek baj hogy 13...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek baj hogy 13 éves lány vagyok és belezúgtam egy 15éves srácba aki 180km-re lakik és még soha nem találkoztunk de másfél éve minden nap beszélünk skyp, e-olunk webcamerázunk?

Figyelt kérdés
De most szerintetek ez normális??

2016. febr. 21. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy baj:) szerintem teljesen normális.
2016. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel probléma. :) Lehet neki is tetszel. :) Bár ezt nem tudhatom, biztatás gyanánt mondtam. :D
2016. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Még mindig közelebb van és reálisabb, mint Justin Bieber.
2016. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyerekes, de előfordul.
2016. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 1 évig jártam így az akkori barátommal mikötben ő angliában lakott kint és soga nem láttuk egymást csak skypen napi szinten beszélgettünk és őrülten szerettem és mèg most is szeretem.

Na ez.Ez normális?:D

2016. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Cukik vagytok :D de még eggyütt vagytok vagy már nem?
2016. márc. 5. 23:34
 7/9 Szeder Katalin ***** válasza:
47%
Egyáltalán nem baj, de, ahogy rémes osztályfőnöknőm mondta, a puding próbája az evés, személyesen találkozzatok, ne csak a hipertérben! Megismerni (nem csak a kanászt, hanem az adu ászt is) járásáról, teljes öltözéke, testtartása, sőt magatartása alapján, udvariasságának, ha van neki, az őszinteségéről, Urambocsá, a szagáról sohasem árt!
2016. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Baj csak akkor van igazából ha

1. Valójában gázos alak a fiú, tudom, hogy sértő, de azért jobb ezt többször is átgondolni, mert már nagyon sok eset volt mikor kiraboltak így embereket, esetleg még rendőrségi üggyé is fajult.

2.Ha túl sok ideig nem találkoztok és beleőrülsz. Ha tényleg szerelmes vagy belé és sokáig nem találkozhatsz vele, ez valószínűleg meg fog történni.

3.Előző kettő egyszerre. De Isten adja neked, hogy ez ne történjen meg.

2016. márc. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel probléma. Ez a tiniszerelem varázsa.

Csak sok jövőt a távolság miatt nem jósolok, de mindenesetre sok sikert nektek ;)

2016. máj. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!