Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerkedjem meg vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjem meg vele? Egy suliba járunk, én vagyok a lány.

Figyelt kérdés

Nagyon aranyos, sokszor látom a folyosón/büfében, mindig egy haverjával van. Vidéki, tudom mikor megy a busza. Hogyan ismerkedhetnék meg vele? Élőben szeretnék.

Olyan válaszokkal, mint "Menj oda hozzá, és beszélgess vele" nem tudok mit kezdeni. Milyen indokkal menjek oda hozzá? Hogyan kezdeményezzek beszélgetést, illetve mivel? Vagy milyen "jeleket" küldjek neki, amiből leesik neki, hogy nagyon tetszik? Válaszokat előre is köszönöm:)



2016. febr. 24. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia irj privit :) ;)
2016. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Írtam.

Válaszokat még jöhetnek:) (akár privátban is)

2016. febr. 25. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!