Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetetlen hogy meg maradjon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen hogy meg maradjon a jó viszony?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam már arról hogy osztálytárssal nem érdemes összejönni, mert ha végűl szakítotok akkor konfliktus lesz az egész osztályban. De tényleg ennyire nehéz megtartani a jó viszonyt? Van olyan akivel esetleg ez megtörtént és mégis el tudtak lenni egymással és/vagy egymás mellett lenni még egy ideig?

2016. febr. 25. 20:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
8%
Ne hülyéskedj! Van ahol mindenki mindenkivel.
2019. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 2 osztálytársam akik együtt vannak lassan másfél éve és semmi gondjuk nincs, úgyhogy lehet azt jól csinálni, csak a megfelelő emberrel. Ha szakítatok akkor sem fog senki téged utálni, csak max nem leszel jóba az exeddel meg neki a legjobb barátaival é ennyi😀
2019. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem teljes mértékben érettség kérdése. Ha érett fejjel fogjátok fel, akkor nem lesz belőle semmi baj. :)
2020. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még gimi elején voltak kapcsolatok osztályon belül, de már nem is tudod megmondani hogy ki kivel volt együtt mert annyira nincs köztük már semmi olyan. De nincsenek rosszba stb. Simán barátok, meg osztálytársak
2020. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 ujkisasd08 válasza:
100%
Sajnos rengetegen írják hogy nem lesz jó vége. Éééss?? Ha jól tudják kezelni akkor nem lesz semmi. Én is jártam két lánnyal az osztályból. Az egyikkel legjobb barátok lettünk a másikkal meg újra szimpla osztálytársak. Szóval nekem ez a benyomásomaz ilyenekről.;)
2020. febr. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
100%
Hát egy szakítás elég kellemetlen minimum az egyik félnek. Én már voltam osztálytársammal együtt. A fiú szakított velem. Én megkértem rá, hogyha lehet ne legyünk ovodások akik, mutogatnak és beszólnak egymásnak és ő mondta ha én nem fogom csinálni akkor ő sem, és mivel én nem fújoltam rá, bár belülről retenetesen letudtam volna ordíbálni akárhányszor láttam. Viszont miután megtörtént a szakítás én inkább eljátszottam a beteget és nem mentem suliba. Igazából félévre rá, rájöttünk, hogy egy párként nem domináltunk, de barátoknak tök jók vagyunk egymásnak.
2020. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Személyes példával élve az én osztályomban is van egy pár. Már 5 éve együtt vannak *8 osztályos gimi* egyszer volt hogy összevesztek és az osztály nem kicsit széthúzott. A hangulatuk az egész osztályra rányomta a bélyegét.
2020. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen kapcsolatom. És még élek. De amúgy a lánnyal is jóba vagyok.
2020. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
100%
Szerintem utána már nem lesz ugyanolyan jó a viszony de attól még nem biztos hogy vita lesz
2020. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Velem 8.-ba volt ez , nagyon joba voltunk előtte a fiúval , de miután szakítottam ő került, letiltot (meg volt sertodve), csoportfeladatnál nem szólt hozzám,szóval elég gáz volt, meg az egész osztálynak is a közöttünk lévő nemasg. Azóta nem beszélünk :/
2020. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!