Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Túl nagy a korkülömbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy a korkülömbség?

Figyelt kérdés
Van egy párom. Ő 8évvel nagyobb nálam (16/l) nagyon szeretjük egymást, szülők sem ellenzik, egy húron pendülünk, megértjük mindenben egymást néha veszekszünk mint mendenki de egyébként nincs gond. Viszont néhány ismerős eléggé cikizi a kapcsolatunk (eleinte mindenki legalább 21nek néz aztán mikor elmondjuk a koromat furán néznek és a hátunk mögött kibeszélnek... Az én ismerőseim szerint meg túl idős meg nem tudom mi.) véleményeket kaphatok?

2016. febr. 29. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

"Ő 8évvel nagyobb nálam (16/l)... eleinte mindenki legalább 21nek néz"


Akkor Te mennyi vagy 8 éves ??? :)))

2016. febr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem a kérdező a 16 éves lány...

Ha te megvagy vele, a családod pedig nem ellenzi (aminek nagyon örülj, mert egyre ritkább), akkor szerintem szard le, hogy mások mit gondolnak. Pláne, ha csak néhány ismerősről van szó.

2016. febr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

korkülöNbség

mert, hogy különbözik a korotok!

2016. febr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

ha ennyire befolyasol, hogy a tobbi mit mond akkor inkabb hagyjatok.

ezelott, meg o kerdezett itt, hogy mit akarsz te, csak fektetni, vagy konolyan is gondolod...

2016. febr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem volt elég tiszta a kérdés :)) én a 16 éves lány vagyok. Köszönöm a válaszokat és ment a zöld kéz. A helyesírást meg magamtól tanúltam, soha nem voltam magyar nyelvű iskolába.
2016. febr. 29. 19:00
 6/12 anonim válasza:
39%
Brigi?
2016. febr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

Igen, túl nagy.

Dehát te nagykislány vagy már, kijár neked egy érett felnőtt férfi, hiszen érettebb vagy a korosztályodnál.

Ugye, rád is igaz ez a jól bevált sablon szöveg?


Ez a kapcsolat úgy sem lesz hosszú. Ebben a korban ez a korkülönbség túl nagy problémákat fog előidézni. Te meg csak úgy oda fogod dobni (vagy már oda is dobtad) a szüzességed meggondolatlanul, hiszen egy 24 éves férfinél nem természetes, hogy hónapokat vár. Te meg ugye megint csak belemész, hiszen nagykislány vagy!


Ugye,hogy igazam van??

2016. febr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
3 hónap után veszítettem el vele. Már lassan 8adikban vagyunk. És nem nem Brigi vagyok :))
2016. márc. 1. 06:10
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Hát hogy a fszba is bírtad 16 évesen 3 hónapig.....
2016. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jajj de aranyos vagy kedves utolsó :* ezzel sokat segítettél ❤
2016. márc. 1. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!