Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barát zóna vagy szégyenlösseg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát zóna vagy szégyenlösseg?

Figyelt kérdés
Sziasztok, eddig eletemben egyetlen egy csajjal voltam kapcsolatban, de bele nagyon szerelmes voltam, rajta kivul volt korulbelul 15 egy ejszakas partnerem, akikkel ha akartam volna se tudtam volna szerelembe esni. Most viszont szeptemberben megismerkedtem egy lannyal, akit az elso par naptol fogva nagyon szeretek, sok kozos programunk is van, amiket foleg o kezdemenyez, pl Elautokazunk Pestre vasarolni, elmegyunk moziba kb 2 hetente, kavezni, szoval ha nem dolgozok szinte mindig vele vagyok. Aztmondta hogy en bejovok neki kulsore, es nagyon ritkan veszekedunk, ha igen akkor a téma az szokott lenni hogy hetfotol vasarnapig dolgozok altalaban es csak estenkent erek ra, meg hogy dohányzom. Szerelmes vagyok bele, de nagyon, es tole egy puszi vagy egy erintes tobbet er mint mastol akár a szex, viszont már 2x feldobtam szeptember ota h jarjunk, es aztmonda h nem, okot nem adott ra, ti mit tennetek a helyemben?

2016. márc. 5. 18:20
 1/4 A kérdező kommentje:
ui: mindketten 18 evesek vagyunk es o meg szuz
2016. márc. 5. 18:21
 2/4 anonim ***** válasza:
18 evesen minek dolgozol? Es te le a cigit hogy lassa hogy fontos neked
2016. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az hogy 18 éves vagyok, kizáró ok arra hogy dolgozzak? :D

A dohányzást meg szerintem nem téma, elvárható hogy valaki elnézze

2016. márc. 5. 19:46
 4/4 anonim válasza:
Ha ilyen közel kerültetek, akkor próbáld megbeszélni vele a dolgot. Esélyes, hogy nem akar még komoly kapcsolatot vagy bármineműt. Át kell gondolnod, hogy neked mennyire jó ez a barátság és, hogy úgy is tudnál-e vele lógni, ha nem akar veled járni. Én a helyedben többet lennék másokkal, ez segít a továbblépésben. ;) De tényleg megpróbálhatod megbeszélni vele.
2016. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!