Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a szerelem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szerelem egy állandó dolog?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha valaki szerelmes lesz, az egy idő után nem múlik el, vagy nem lesz gyengébb? Szerintetek létezik "igaz szerelem"?

2016. márc. 7. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik igaz szerelem, de igazából olyan a szerelem, mint a tűz. Táplálni kell. Ha sok ideig nem visszonozzák, akkor kialszik.
2016. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy létezik.

Az már más kérdés hogy csak az egyik fél iránt vagy mindkettő felöl.Mert nem túl gyakori manapság az hogy mindkettő fél megtalálja a számára tökéletest.(Persze vannak kivételek) Bár szerintem egy kapcsolat nem kell tökéletes legyen.

2016. márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha viszonozzák akor igen, ha nem akor meg bedepizel és it vagy elfelejted, vagy utólag öszejön, vagy meghaltál
2016. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudományosan bizonyított tény, hogy a hormonok amik a szerelem érzését okozzák egy idő után (max 2-3 év) nem termelődnek tovább. De ez nem jelenti azt, hogy ekkor mindenki megutálja a másikat, de már nem a heves rózsaszín ködös érzés lesz, hanem szerintem egy mélyebb szeretet. Létezik, mert vannak idős házaspárok akik egész életükben szerették egymást. Persze mindig vannak hullámvölgyek, de akkor lesz igazán erős a kapcsolat ha ezen túljuttok.
2016. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom, talán a körülmények miatt (5 év körüli korkülönbség a javamra, én vagyok a lány, és barátokként kezdtük - persze a vonzalom a külsőségeket illetően már az elején megvolt, és teljesen jól el is tudtunk beszélgetni.), de nálunk nem volt rózsaszín köd.


Hiába voltak jelen az erős érzések és a szexuális töltet, a nyilvánvaló különbségek miatt eleinte mindketten óvatosak voltunk, és nehezen akartuk elhinni, hogy hosszú távon működhet egy ilyen kapcsolat. Másfél éve tart, voltak és gondolom, lesznek is problémáink, de jelenleg nem tudom elképzelni, hogy mással legyek. Nem is akarok mást, és azt mondja, ő sem.


Szóval szerintem a szerelem több, mint a közhelyes pozitív dolgok tömkelege, a pillangók, a kis ajándékok ünnepekkor, meg a közös zenei, filmes ízlés, a romantika, meg egyebek.


Kell egy nagyon erős baráti kötődés is a másikhoz, hogy tolerálni tudd azokat a helyzeteket, amikor párkapcsolati szempontból nem működnek tökéletesen a dolgok.


26/L

2016. márc. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húú, köszönöm a válaszokat. :)
2016. márc. 8. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!