Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mindent elrontottam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindent elrontottam?

Figyelt kérdés

A napokban egismerkedtem egy 14 éves lánnyal, akivel összejöttem, de eprsze a szülei tudta nélkül. Mindent jól ment a mai napig.. Sajnos a napokban eléggé perverz voltam.. 18+-korosztályos témákról beszélgettünk facebook-on... De sajnos a szülei ezt észrevették és az apukája küldött egy fenyegető üzenetet, amiben ez állt.


[link]


Esetleg még helyre tudnám valahogy ezt hozni? :( Az apukájától nagyon tartok.. Már bocsánatot is kértem facebook-on tőle, de őt ezt nem érdekli... A lányától mindenképpen elakart tiltani. :( A lány nagyon szeretem.... Tudom, hogy ezt így ezek után nem lehet elhinni... Tisztában vagyok vele, hogy hibáztam. :( Bár, ne írtam volna olyanokat a lányának... NAGYON SZERETEM és BÁRMIT MEGTENNÉK ÉRTED.... Mit tanácsoltok?:( 19/F



2016. márc. 8. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a saját érdekében felejsd el a csajt

Szerez magadnak legalább egy 16 évest

2016. márc. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs oka feljelenteni. Ha beszélgetsz a lánnyal az hogy a francba minősülhetne zaklatásnak? Mégha nem csak beszélnétek róla...akkor sem tudnának feljelenteni, így meg pláne semmi alapja. Max attól tarthatsz hogy az apja egy bézbóz ütővel vár téged a kapu előtt :D


2es, a selejt pedig szerintem te vagy...

2016. márc. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalos személlyel mint rokonnal fenyegetőzni.... Gagyi trükk. Bánj óvatosan a lánnyal, a legjobb pedig az lenne, ha személyesen mennél el beszélni a szüleivel. Megnyugtatlak, egy ujjal sem bánthatnak, mert akkor ők szívják meg. Beszéld meg velük a dolgot.


Egyébként meg felejtsd el a lányt. Nem való hozzád korban. 16 éveset keress minimum.

2016. márc. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem ismerem a lányt, de mivel elég primitív az apja, szerintem felejtsd el az egészet, sok mindenről nem maradsz le.


Ha pedig nagyon akarod a lányt, akkor meg várj a megfelelő pillanatra és a szüleinek is próbálj kedveskedni.


BTW: A 18+ téma alatt, ha azt ecsetelted, hogy így meg úgy megcsinálnád, vagy küldjön fotót magáról akkor tényleg lépj le.

2016. márc. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolso. Tenyleg olyanokrol beszeltunk.. :( De a lany is szerette, hogy olyanokrol beszeljunk. :/
2016. márc. 9. 05:08
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Ez nagyon gáz... 19 vagy nem kene az életeddel valamit kezdeni? Inkább kislanyokra/kislanyra irszkalsz ra közösségi oldalakon... raadasul perverz dolgokat... Szanalmas.

16F

2016. márc. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

3aska... semmi gond nincs ezzel?

A kérdező pedofil, ami pedig a leggusztustalanabb dolog a világon.

2016. márc. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

19 évesen egy 13 éves tinikével szexről beszélni, az perverzió és pedofília.

hagyjad a francba a csajt, keress egy idősebbet.

az apja meg gondolom nem is tudja a korod, ha "majdnem felnőttnek" nevez.

2016. márc. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

honnan tudod hogy az apja írta ezt a levelet?


az ő facebook fiókjáról kaptad, vagy így képen? mert ilyet én is írok neked bárkivel

2016. márc. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8aska

"TINIKÉVEL.......PEDOFÍLIA"

Oké...azt hiszem fölösleges bármit is mondanom. Viszont előbb olvass utána a szavak jelentésének mielőtt dobálózol velük :)

2016. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!