Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti moit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti moit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki állandóan bámulja a barátnőmet de nem mer oda menni hozzá meg nem is igazán beszélünk vele. De minden kis apró jelet észre vettünk hogy bejön neki a barátnőm ezt ő is észre vette meg én is. Most nem tudjuk mi legyen. A barátnőm 15 a fiú pedig 17

2016. márc. 9. 11:35
 1/7 A kérdező kommentje:

nem vagyunk biszexek h meg.

bár mindenki magából indul ki....

2016. márc. 9. 11:54
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ha a srác nem lép, akkor nem kéne semmit sem csinálnotok. De ha esetleg megszánnátok szegényt, akkor esetleg mennyetek oda hozzá beszélgetni. De persze csak akkor, ha a barátnődnek is bejön a srác. Feleslegesen persze ne ártsátok szegényt.

Ha tudok még segíteni, akkor írj privátba. Sok sikert.

14/f

2016. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk biszexek!!!!

Nekem nem tetszik a srác csak a barátnőmnek!!!!

Nekem nem az esetem... csak azt szeretném tudni hogy hogyan tudnánk beszélni vele...

Vagy a barátnőm, hogy tudna... segíteni akarok neki!

2016. márc. 9. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokszor van a fiu egyedul?
2016. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos, ez rendkívül einfach! A fiú akar valamit a barátnődtől, a barátnőd akar valamit a fiútól. Egyik sem lép, tehát kő-papír-ollóban kell eldönteni, hogy mégis kinek kell odamenni a másikhoz. Te játszod a fiút, lenyomjátok a három menetet, aki veszít, annak kell odamenni. Ha te veszítesz (a fiú nevében), akkor neki kell majd odajönni, ergo vártok.


Amúgy nem, csak viccelek. Ahogy leírtad, a barátnőd nem "jelez" neki semmit, tehát a srác nem fog odamenni. Menjen ő, vagy mosolyogjon, de a legjobb még mindig az, ha te mész oda a sráchoz és mondod neki, hogy menjen mán oda a barátnődhöz. Ennyit tudsz segíteni. EZ. SS (sok sikert)!

2016. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha a barátnődnek is tetszik a srác akkor mindenféleképpen menjen oda hozzá. Lehet azért nem mer odamenni a fiú mert fél hogy visszautasítja a barátnőd.
2016. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönjük a válaszokat:)


aki kíváncsi a történetre az írjon...


A barátnőm is szokot mosolyogni rá és sokszor szemeznek is. A srác mindig keresi őt a tekintetével néha úgy vesszük észre hogy követ de ez nem biztos...

2016. márc. 9. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!