Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit tegyek? (Hosszú story) ⬇

Figyelt kérdés

Szóval... Elég furcsa helyzetbe kerültem. Van egy srác, aki 2 éve azt mondta tetszem neki, viszont nem éreztem iránta semmit, meg az is zavaró tényező volt, hogy előtte egy héttel szakított a barátnőjével. Szóval kosarat kapott. Erre még aznap ugyan ezt eljátszotta egy másik lánnyal is. Ezután eléggé megromlott a kapcsolatunk, nem beszéltünk, ráadásul rá egy évre összejöttem egy másik sráccal, de már szakítottunk.Most az a helyzet áll fenn, hogy úgy érzem megtetszett az a srác, akit 2 éve visszautasítottam...

Nagyon sokat beszélgetünk esténként, suliban annyira nem (nem egy osztályba járunk), viszont gyakran vagyunk a termükben, és olyankor mindig szemezünk, meg a múltkor elmentem egy focimeccsére, és rámintegetett meg rámmosolygott a pályáról. Nem tudom, hogy érez-e még irántam valamit, neki azóta nem volt barátnője(leszámítva azt az egy próbálkozást), és lehet, hogy azóta nem mondott le rólam? Vagy hogy újra beszélőviszonyba kerültünk fellángolt benne valami? Nem merek lépni, mert félek, hogy rosszul látom, akkor viszont az egész eddig kiépített kapcsolatnak annyi.

Szerintetek van reményem, vagy csak szimpatizál velem, de amúgy semmi különös?


2016. márc. 12. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bejosz meg mindig neki
2016. márc. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan próbáld meg és lépj felé, minden bizonnyal tetszel a srácnak, mivel újra beszélőviszonyba kerültetek. Szóval szerintem van esélyed hogy összejöjjön, szóval hajrá! :)

Aztán írd meg mi volt, járj jobban mint én. :)

17/L

2016. márc. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2016. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, lemaradt 16/L
2016. márc. 12. 10:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Erdekes eset. Amugy en egy eve varok egy lanyra (van baratja), es szerintem meg birom egy evig (nem, nem vagyok kozben tul boldog). A lenyeg hogy ha szerelmes volt beled a srac, akkor meg most is ugyan ugy akar teged. Legalabbis magambol kiindulva akarmeddig tudnek varni.
2016. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 >_< ***** válasza:
Magamat ismerve: aki 2 évvel ezelőtt bejött az most is ugyan úgy bejön, szerintem nyugodtan próbálkozz meg vele. Elképzelhető hogy azóta is rólad álmodik, de mivel reménytelennek tartotta ezért bepróbálkozott másnál is, hátha közben beleszeret, aztán nem jött össze mert téged kedvel igazán. Persze nem biztos hogy ennyire komolyak az érzelmei, de hogy még mindig tetszel neki az szerintem 100%!
2016. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!