Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem olvassa, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem olvassa, vagy reagál arra, amit írok? Kezd az agyamra menni!

Figyelt kérdés

Nagyon jóban voltam egy lánnyal, kedvelt, és én is nagyon kedveltem. Nem jöttünk össze, de nem sokon múlott, neki is voltak múló srácügyei, nekem is volt egy lányügyem, amik visszafogtak. Elég sokat veszekedtünk az utóbbi hetekben, elég durva voltam vele.


Ó, úgy tűnt, nem haragszik már. Utolsó veszekedés után egy elég jót sikerült dumálnunk, úgy tűnt nem haragszik már... Majd utána hirtelen... Elhallgatott. Sosem viselkedett még így, látja, hogy írok, de nem olvassa el, ha elolvassa, akkor nem válaszol. Elég aktív, szóval nem az a helyzet, hogy "nincs ideje".


Sajnos találkozni nem tudunk mostanában, pár nap után volt egy kirohanásom, hogy hagyja ezt az egészet, és mondja el őszintén, mi van. Ha kell, mondja azt, hogy takarodjak, vagy nem akar beszélni, vagy egyszerűen árulja el, hogy mi a baja, mert őszintén szólva a tököm kivan ezzel.


Erre azt mondta, hogy ne haragudjak. Ennyi. Ne haragudjak. És kész, azóta folytatja az egészet!


Van erre megoldás? Őszinte, nyílt lány volt mindig is, kettőnk közül én voltam a zűrösebb alak, de tudta nagyon jól, mennyire sokat jelent, és mennyire vágyom rá.


19/F

15/L


2016. márc. 13. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Megis mit akarsz egy 15 evestol?
2016. márc. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Megunta a hisztijeidet. Vszinüleg bár 4 évvel fiatalabb de legalább 4 évvel érettebb nálad.
2016. márc. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Pfff bazzz,olyan vagy mint egy hisztis kislány :) Hagyd békén,gondolom ő is megunta a sírásod,már olvasni is rémes volt...És te egy 19 éves fiatal felnőtt férfi vagy,na ez a gáz!
2016. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah ettől én is a falra mászok hogy egyszercsak nem hajlandó visszaírni, vagy csak nagyon ritkán egy szót, de képtelen megmondani hogy elege van belőlem hagyjam békén, vagy hogy egyáltalán mi baja...
2016. márc. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. Mindent, amit csak lehet.


2. Sekélyes feltételezéseiddel viszont kenterbe versz mindkettőnket. A veszekedések nem holmi jelentéktelen dolgok miatt történtek, hanem miatta. Naiv, és hiszékeny, nem látja át a dolgokat, és gyakran ki akarják használni. Én nem hagytam, hogy ez megtörténjen, még akkor is, ha ennek veszekedések voltak a vége.


3. Miből szűrted le, hogy én sírtam neki? Vagy neked az sírás, hogy megkértem, hogy legyen közvetlen, és mondja meg, mit akar?


4. Pont ez a problémám.

2016. márc. 13. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!