Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 lány vagyok, még sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 lány vagyok, még sosem volt barátom. Túl magasak az elvárásaim? Szerintetek velem van a gond?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, ha elmegyek valahová szórakozni, sokan rám hajtanak, facebook-on is rám szoktak írni fiúk, de én mindig próbálom lerázni őket. Sosem érzem, hogy annyira tetszene valaki. Érettebb vagyok a koromnál, 17-18 éves barátaim vannak és nem értem, hogy a fiúkkal miért nem jön össze soha semmi.

16/L



2016. márc. 20. 12:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Mert lerázod az összeset, azért.
2016. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Nekem sem volt még barátom:) Igaz, nem is akartam soha, meg valahogy nem jöt össze:/

Szerintem normális, várd meg, amíg tényleg érzel valamit valaki iránt!:) 16/L

2016. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) És pontosan miért érzed úgy, hogy magasak? Mik azok az elvárások? én is érettebb vagyok a koromnál, sokszor a felnőttekkel sokkal jobban kijövök, pedig egyidős vagyok veled:) Ha gondolod, írj privátban lehet jól eltudnánk dumálni?;) szerintem amúgy azért, mert nem vesznek elég komolyan, ez velem is sokszor baj. Sokan úgy gondolják, hogy csak azt képzeli, hogy nagy és okoskodik ember vagyok de aki tényleg megismer az tudja, hogy tényleg értelmes. szerintem veled is ez lehet:(
2016. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
de miért rázod le? randizz párral hátha megkedveled valamelyiket
2016. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem így működik. Ha esélyt se adsz senkinek, akkor hiába várod, hogy legyen barátod. Még hogy érettebb vagy. Viccnek jó volt, ha érett lennél tudnád, hogy neked is kell tenni azért, hogy legyen valakid, de ahhoz esélyt kell adnod. Felszínes vagy, észre se veszed a jó lehetőségeket, csak mert te a görög félistenre vársz. Nem akarok személyeskedni, de ugyanolyan tömeglány vagy mint azok akik azt hiszik ők milyen érettek. Vicc...:D
2016. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Még nem álsz rá készen
2016. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
tipikus mai fiat lány vagy aki úgy csinál mintha nagy valaki lennél és lerázod a fiúkat mert hogy neked jobb kell ahelyett hogy megismernéd őket
2016. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%

Ha bulikban együtt vedelnél velük, aztán valaki idegennel ébrednél egy ágyban, az jobb lenne?

Az nem lehet cél, hogy érzelem nélkül az első fiúval lefeküdj, csak undor a vége és kiábrándulás. Aki iránt érzel is valamit, akit állandóan magad mellett szeretnél tudni, öleljen át, ne csak a puszta szex legyen köztetek: vele menj el először.

2016. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem azért nem adok nekik esélyt, mert felszínes vagyok! Csak egyszerűen senkinél nem érzem azt, hogy igen, Ő az!
2016. márc. 20. 13:17
 10/25 anonim ***** válasza:
70%
te is olyan vagy mint a többi várod a szőke herceget fehér lovon esélyt se adva senkinek aztán csodálkozol hogy nincs pasid
2016. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!