Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Zavar a barátnőm legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a barátnőm legjobb barátnője. Mikor buliban vagyunk vagy ilyesmi mindig közbezavar mikor kettesben lennénk, igaz lehet azért mert nincs senkije. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Múltkor egy buliból megindultunk ketten a lakásomra és a barátnője azt mondta "jajj várjatok megyek veletek én is haza" már akkor így néztem O.O hogy mi a ,de ez még semmi. Mikor odaértünk a kapuhoz megálltam és elköszöntem tőle ,utalva arra hogy lépjen már le ,de megkérdezte hogy kaphat-e egy pohár vizet (O.o). Mondtam hogy oké (nem leszek p**s) kaphat ,bementünk adtam neki ő meg leült a kanapéra OOO.OOO ,ezután már teljesen kiakadtam. Ott ültek és beszélgettek ketten én meg lefeküdtem egy másik szobában aludni ,de nem bírtam ki és 10 percre rá elküldtem őket haza ,barátnője nagy nehezen de végre elment ,csajom maradt még. Kettesben voltunk ,de nekem már végkép elment tőle a kedvem. Ő ezen így meg se lepődött ,neki normális volt. Szerintetek az ,és csak engem borított ki? (ez nem az első alkalom ,máskor is bejött már ,mikor elmentünk egy buliban szobára hogy együtt lehessünk)

2016. márc. 20. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég fura csaj... de szerintem ne akadj ennyire ki, max ne menjetek vele többet bulizni
2016. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem... Van 2-3 barátnője ezek közül az egyikkel (akit a kérdésemben említettem) mindennap együtt lóg szinte egész nap. Mondjuk az is zavar hogy egy héten 2-3 órát töltünk együtt ,barátnőivel pedig folyamatosan
2016. márc. 20. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ember vagy, tudsz kommunikálni, közöld ezt a barátnőddel, fontos a kommunikáció egy kapcsolatban.
2016. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mondd el a baratnodnek h zavarnak a baratai mert tul leptek egy bizonyos hatart..probald neki ugy elmagyarazni h kepzelje bele magat a te helyzetbe es neki h esne ha te csinalnad ezt vele par baratoddal😊
2016. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!