Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? 2 hónapot voltunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 2 hónapot voltunk együtt és tényleg szerettük egymást. De egyszer volt egy veszekedésünk és azóta nem érzem hogy szeret! És szakítottam vele. De én még mindig szeretem. Válaki segítsen hogy mit tegyek .

Figyelt kérdés
2016. márc. 21. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
mikor szakitottal vele, regen?
2016. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ó, szentséges Szűz Mária és József...

Na, akkor két alapszabályt jegyezz meg:

1. Ha szeretünk valakit, nem dobjuk ki.

2. Ha valami bibi van, akkor azt megbeszéljük, megoldjuk, és nem csak várjuk, hogy mi lesz, és pláne nem szakítunk.

Most ennek vége, majd a következő kapcsolatodban már úgy fogsz viselkedni, mint aki alkalmas egy normális kapcsolatra.

Beszéltél vele arról, hogy nem érzed, hogy szeretne? Miben nyilvánult ez meg? Mit tettél érte, hogy helyrehozzátok a kapcsolatot?

Mi miatt volt a veszekedés?

2016. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Probald meg vele felvenni a kontaktot
2016. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia en a baratomal 1eve vagyok nalunk is hasonlo vlt a szitu ... De szepen meg beszeltuk a dolgokat:). Szerintem te is beszelges vele el szepen es oszinten
2016. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!