Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr. Ablak kérdése:

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki egyben az osztálytásam is vele szakítottunk 3 hónapja de most újra járunk. Mert hiányoztunk egymásnak. Szeretem és nagyon jófej lány, de a suliban furán viselkedik velem. Nem akar hozzám szólni nehogy az osztálytársaink megtudják. és ha hozzámszól akkor furán. Vagy köcsögül. A randikon persze normális és jófej. Mit kell ilyenkor tenni?

2016. márc. 24. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg vele, az sokat segít 😉

17/F

2016. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de azt mondja nem tud mit tenni, ő ilyen. Ja és azt láom rajta hogy nem nagyon érdeklem őt, leszar. Azt mondja ő így szeret. Nem tudom hogy ez még igazi szerelem e.... mert nem olyan ez az egész mit nyáron... bekavar a suli...
2016. márc. 24. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyis mindjart nyar lesz meg 3 honapja se volt nyar
2016. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia:) ez valahol normális, velem ne is egyszer volt ilyen. Be stresszel és így reagál:( biztosan szeret, csak a sok stressz váltja ki belőle:(
2016. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:))
2016. márc. 24. 10:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
15
2016. márc. 24. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!