Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nyaralason talalkoztam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralason talalkoztam egy lannyal. Kijottunk egymasal, jokat beszelgettunk es szerintem o is elvezte. A gond az hogy 2 evvel idosebb nalam. Amiota vege lett a nyaralasnak egyfolytaban csak rajta jar az eszem de nem merek ra irni. Valami tanacs?

Figyelt kérdés

Ha lehet akkor ezt ne irjatok hogy : irjal ra es kiderul.

Amugy meg csunya sem vagyok, sportolok es kb az egesz osztaly szerelmes belem (csak jelent valamit). Ja es a lany alacsonyabb nalam es nem nez ki annyinak amennyi.



2016. márc. 24. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

De nemtudok mast mondani irj ra, akkor nincs mitol tartanod. Azt mondod jol nezel ki, es jol elvoltatok. Irj neki batran, mi sem tudjuk kitalalni.

Bocsi az ekezetek miatt.

2016. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát akarod azt a csajt vagy sem? ha akarod írjál neki vagy megteszi más, aztán meg síránkozhatsz hogy mért nem írtál
2016. márc. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj rá és kész. köszönsz, visszaköszön, sziahogyvagyrégbeszéltünk stbstb onnan meg már csak tudsz valamit irogatni.
2016. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett belole? :)
2019. jún. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!