Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Amikor köszönök neki, mélyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor köszönök neki, mélyen a szemébe nézek és megpróbálom sugallani, hogy mennyire érdekel. De nem vesz figyelembe. Akkor miért látom mindig? Miért találkozunk folyton?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy soha nem fog szeretni, mert mindig más lány után érdeklődik, mégis mindennap látom.Talán igy akarja a sors, hogy szenvedjek. Hogy érhetem el, hogy figyeljen rám? Szeretem.

2016. márc. 25. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Férfiak(mint én) nem bonyolítják nem nyelvi jelekkel az életüket.Mond meg neki
2016. márc. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Jó ez a mélyen a szemébe nézel dolog. Mosolyogj rá. Sokat. Ja és szemkontaktus! :)
2016. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fruzs33 ***** válasza:
Figyel,csajszi,nem érdemes utána rohangálni! Ha ő nem akar szeretni,úgysem fog.Ne keresd a szeremet, a vonzalmat,mert hatalmasat fogsz koppani. amúgy ha folyton találkoztok,biztos csak barátkozni szeretne veled.
2016. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szemkontaktus:) nevess sokat elotte, keresd a tarsasagat. Oltozz jol es legyel mindenkivel kedves!
2016. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BRéka89 válasza:
Szia! Nem tudomtudom, elkeserít vagy boldogít, hogy ugyanebben a helyzetben vagyok. Beszélgess vele, 'véletlenül' találkozz vele a buszmegállóban, facebookon írj rá, és MOSOLYOGJ. ÉS HA NEM JÖTTÖK ÖSSZE, NE KESEREDJ EL: EGYÉL EGY FAGYIT A BARÁTNŐIDDEL, ÉS BESZÉLJÉTEK KI AZ ÖSSZES FIÚT#
2016. ápr. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!