Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A bátyám és haverjai miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyám és haverjai miért védenek ennyire? Hogyan ismerkedhetnék így?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, sokat lógok a bátyám baráti társaságával. (fiúkkal is, de a lányokkal is nagyon jóban vagyok) Ők 18-20 évesek. Ha elmegyünk bulizni, a tesóm mindenkinek mondja, hogy a húga vagyok, úgy viselkedjen mindenki. Ha nincs ott akkor meg sokszor táncolok a fiúkkal is, de olyankor is mindig azt mondogatják, hogy :

De jó, hogy nincs itt a bátyád!/Na most nincs itt, most táncolhatunk...stb

Hogyan közeledhetnének így felém fiúk, ha mindig 5-6 idősebb srác vigyáz rám?



2016. márc. 26. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán megmondhatnád a tesódnak hogy engedje szabadabbra a láncot, hogy szeretnél egy kicsit szabadabb lenni.
2016. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt van ez az oldal meglepodnel mennyi jofej srac van --> ÉN<-- 😉

Amugy meg csak mond a bátyádnak h 😄 Figyelj tesoooo a te korodben te is akartal valakit.. Nem teszek semmi rosszat majd csak ismerkedem ott lehetsz a közelben ha valami baj adodna akkor ugyis tudsz segiteniiii



Majd a boci szemet eloveve pislogsz párat es közbe mondod bratyooooo kerlek 😊

17F

2016. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el másokkal bulizni, vagy ha nincs más társaság, akkor mond meg a bátyádnak, hogy nem törékeny virágszál vagy, akit a legenyhébb széltől is óvni kell.
2016. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Hogyan közeledhetnének így felém fiúk, ha mindig 5-6 idősebb srác vigyáz rám?"

Ne haragudj,de így sehogy sem. Legalábbis annak az esélye, hogy egy olyan lányhoz menjek oda, akin 5-6 srác lóg, egyenlő a 0-val. És ezzel gondolom,mindenki így van. Ez persze nem a te hibád, de ha ezen nem változtatsz, így fog maradni.


Tipp: Buliban ne akarj ismerkedni. Ott jobb is, ha inkább senki nem közelít meg.

2016. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!