Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja azt, hogy olyan mintha bejönnék neki, és mire ráírok, úgy viselkedik mintha nem is kedvelne?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy egy suliba járok egy lánnyal aki sokszor nézett engem és mosolygott rám. Én persze ezt viszonoztam. Nem beszélgettünk sokat, de volt hozzám pár kedves szava(pl felköszöntött névnapomon). És úgy éreztem, hogy tetszünk egymásnak. Ezért ráírtam, hogy zavarom-e, és ráér-e és azt mondta, hogy igen ráér és egyáltalán nem zavarom. Megkérdeztem, hogy akar-e beszélgetni, mert szeretném megismerni és elkezdett egy szóban válaszolni. Még nem eldöntendő kérdésekre is. Most ezt miért csinálja és mégis hogyan kéne erre reagálnom? :( 16/f

Előre is nagyon köszönöm a segítőkész válaszokat!



2016. márc. 28. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy furcsán hangzik, de én se szeretek fészen ismerkedni...ha már egy suliba jártok akkor menj oda hozzá, tudom mondani könnyű de azért próbáld meg.
2016. márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is van ilyen. Egy srac a padtarsam, suliba vegig hulyeskedunk, olelgetjuk egymast stb. Szoval elvagyunk. Ram szokott irni általában minden nap de semmi ertelmesrol nem tudunk beszelni neten, mintha nem is ismernenk egymast.. en sem ertem.
2016. márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy nem írásban akar beszélgetni, hanem élőben...
2016. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
még tedd fel ezt a kérdést 100000-szor talán sikerrel is jársz
2016. márc. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Tényleg lehet, hogy ezért nem válaszol rendesen? Arra vár, hogy élőben leszólítsam?"


Szerintem nem arra, hogy "le" szólítsd, hanem, hogy MEGszólítsd, azaz beszélgessetek, ne pedig bugyután beszólogass neki...

2016. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom már elmondta neked mi a helyzet, csk annyira érthetetlen vagy mint itt. Felteszed 46x a kérdésedet válaszolnak rá, de neked egyik se elég. Tipikus kis kullancs vagy.
2016. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!