Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem? El fogom felejten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem? El fogom felejteni valaha?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta ismerem ezt a fiút és mondhatni egész jóban vagyunk. Annyit nem találkozunk,hogy baráti kapcsolatot tudjak kialakítani vele de azt hiszem nem is menne.

Egy éve kezdődött,amikor először "észrevettem". És azóta csak kavarognak az érzéseim. Volt egy időszak amikor sikerült kivernem a fejemből és lemondanom róla,aztán ismét visszatértek az érzéseim. Aztán rájöttem,hogy felesleges rágondolnom úgysem lehet az enyém. Most viszont megint felkeltette bennem a reményt,bár én sem tudom miért. Csak úgy érzem ennek sosem lesz vége. Folyamatosan rágondolok,mindenkit hozzá hasonlítok. Mindig olyat kerestem aki hasonlít rám,vele pedig semmiben nem egyezik az ízlésünk. És mégis csak ő kell. Valaki aki hasonló helyzetben van tudna valamit tanácsolni?:(



2016. ápr. 7. 18:00
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez szerelem,és az mindegy, hogy nem egyezik az ízlésetek, így is lehet párkapcsolat közöttetek, de azt fontos lenne tudni, hogy neki is ilyenek-e az érzései irántad, mert ha nem akkor meg kell próbálnod elfelejteni őt, ami persze nem könnyű, de azért nem is lehetetlen(saját tapasztalat). Valld be neki az érzéseidet, vagy tölts vele több időt, hogy kiderüljön,táplál-e bármilyen pozitív érzelmet irántad.Ha van irántad való pozitív érzelme amit szerelemmel lehet azonosítani, akkor várd meg amíg ő kezdeményez(randi...stb.)
2016. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz én is tetszem/tetszettem neki,volt is köztünk "kapcsolat",beszélgettünk interneten keresztül és néha élőben is. De sajnos mégsem lett belőle semmi és én sem értem miért:/
2016. ápr. 8. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

1. opció: Lehet belőle valami, ha közeledsz felé. Valahogy megpróbálod kideríteni, hogy ő mit gondol rólad. Rá írsz esetleg Facebookon ilyesmi.


2. opció: Nem lesz belőle semmi. Megpróbálod elfelejteni. Megszüntetsz minden kapcsolatot vele.


De a leírtak alapján tényleg szerelem, így ne add fel. Hátha összejön az!

2016. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat és a biztatást is,valószínű tényleg nem kellene feladnom:)

Ment a zöld kész:DD

2016. ápr. 9. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!