Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mostanában a szokottnál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában a szokottnál rosszabb hangulatú vagyok, ami kihat a kapcsolatomra. Mit tegyek? 18L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat, szerelmes vagyok, de mostanában talán a stressz miatt, talán más miatt, nem tudom, de egyfolytában rossz a kedvem, ha vele vagyok összekapunk mert én csak ülök, semmihez nincs kedvem, és kevesebbszer is szexelünk. Odáig jutottam, hogy inkább így nem akarok találkozni vele, mert nem akarom tönkretenni a kapcsolatomat, mivel, mint már mondtam mindennél jobban szeretem Őt!

Legszívesebben egyfolytában aludnék, fáradt vagyok, nincs kedvem a társasághoz, és már a barátom társaságához sem, mert tudom, hogy úgyis összeveszés lenne a vége. Mit csináljak? Nem tudom mi van velem, lehet a suli miatt stresszelek, vagy a fogamzásgátló hat a hangulatomra ilyen formán, nem tudom. Csak adjatok tanácsot, hogy magabiztosabb legyek, mert mostanában az önbizalmam is a béka segge alatt van...

A válaszokat előre is köszönöm! 18L


2016. ápr. 9. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén hangzik, de próbáld meg erőltetni. Mosolyogj, jusson eszedbe, milyen szerencsés vagy, hogy Ő a párod. Értem, hogy félsz a veszekedéstől, de az nem megoldás, hogy nem találkoztok, ettől csak el fog hidegül tőled. Lehet rajtad van a tavaszi fáradtság, vagy tényleg a suli miatt stresszelsz, de próbálj meg erőt venni magadon, ha nem akarod elveszíteni. Napközben írj neki csak úgy 1-1 aranyos sms-t vagy facen hogy hiányzik, szereted stb.
2016. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Megpróbálok erőt venni magamon!
2016. ápr. 9. 10:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom érettségi előtt állsz, ez mindent megmagyarázna...Ha igen, akkor teljesen átérzem a helyzeted. Ha nem akarod tönkre tenni a kapcsolatodat, akkor találkozz vele, mondd is el neki hogy mindennél jobban szereted, és azt is amit ide most leírtál. Biztos hogy megértő lesz. És amúgy is, három hét és vége (ha végzős vagy). Amúgy a fogamzásgátló tele van hormonokkal, úgyhogy az felborít mindent.. a hangulatod is függhet attól.
2016. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!