Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket válasszam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Szóval, én egy új iskolába jöttem, kb 1 éve, és van egy csaj, aki nekem nagyon tetszik. Viszont alig van, hogy hozzám szól...nem tudom, hogy tetszem e neki, mert félek megkérdezni...Vagy nem ciki?...mert nemtudom mit fog szólni...


És van egy másik, aki szerelmes belém-elmondták a barátnői-,de nekem az első csaj sokkal jobban tetszik, mert a második nem annyira szép, és nekem való...


szóval, az első kérdés: Elmondjam az 1. Nak hogy tetszik...mert nemtudom utána mit fog szólni

És Melyiket válasszam?



2016. ápr. 12. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
probald meg azzal aki teged szeret es ha nem megy utana majd beszelsz azzal akit te szeretsz.es lehet is hogy nem kozombos neked a masodik lany csak meg nem jottel ra,meg nem minden a szepsegben van
2016. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el az elsonek mert lehet h neki is tetszel csak epp ez az az ok amiert nem beszel veled
2016. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt választani, aki "csak" szerelmes beléd, téged viszont különösebben nem érdekel, az nekem a kihasználás. Ha nem tetszik neked, akkor ne.

Megcsinálhatod, megpróbálhatod azt, ami az ő esetében volt: megkérheted az egyik barátod, aki "komolyabb" beszélőviszonyban van vele, hogy ö mondja el neki, de úgy, mintha te nem tudnál róla, mert más esetben felmerülhet, hogy azért nem merted elmondani, mert "cikinek" tartottad, és én szeretem kiküszöbölni a hibalehetőségeket. Csak a "biztos, ami biztos" miatt. Szerintem ennyi belefér, ha tetszel neki, ezerszer is megéri.

Össtegezve: ne válassz olyat soha, aki neked nem tetszik "úgy". Csak most gondolt át ezt az "alantas", eszement, ám működőnek, valószínűnek tűnő technikát. A te döntésed, hog kipróbálod-e, de azt hiszem, veszteni nem fogsz vele semmit.

Bárhogy isesz, sok szerencsét! :)

2016. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amelyikbe szerelmes vagy. Ha magadtól nem tudod eldönteni, még talán nem való párkapcsolat. Akiben nem vonz semmi, olyannal tényleg ne kezdj, miért tennéd? Csak azért, hogy legyen valaki? Az olyan béna. Szerintem startolj rá arra, aki neked tetszik, veszíteni valód nem nagyon van, én arra gondolok, mert ha te is tetszel neki, akkor Bingó, ha meg nem, akkor sem agyalsz azon, hogy mi lett volna, ha megpróbálod, ha meg visszautasít, és te nem tetszel neki, ez kiderül, akkor kiderül az is , hogy számodra nem ő az igazi, mivel ő nem vonzódik hozzád.
2016. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!